Marta Żmuda Trzebiatowska kończy urlop macierzyński i wraca do pracy. Pojawi się na planie uwielbianego serialu

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdziła ciążę

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdziła ciążę

Marta Żmuda Trzebiatowska kończy urlop macierzyński i wraca do pracy. Aktorka kilka miesięcy temu urodziła córeczkę, a w połowie lutego pojawi się na planie. Gdzie ją zobaczymy?

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda ma na swoim koncie imponująca filmografię, jednak największą popularność przyniosły jej role w serialach. Od ponad dwóch lat gwiazda gra w serialu Na dobre i na złe, gdzie wciela się w postać doktor Hanny Sikorki. Ostatnie kilka miesięcy aktorka spędziła w zaciszu swojego domu. Przyczyniła się do tego nie tylko pandemia koronawirusa, ale także ciąża. Aktorka kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą.

Gwiazda razem z mężem Kamilem Kulą wychowują niespełna 4-letniego syna Bruna, a kilka miesięcy temu do rodziny dołączyła także mała Klara. Aktorka wiadomość o narodzinach córeczki przekazała w social mediach w bardzo oryginalny sposób. Opublikowała w social mediach fragment wiersza, oraz ilustrację z książki. Od tamtej pory rodzina cieszy się swoją obecnością we czworo. Fani gwiazdy będą mieli jednak powody do radości.

Marta Żmuda Trzebiatowska wraca na ekrany telewizorów

Aktorka ostatnie tygodnie spędziła z dala od pracy, skupiając się na macierzyństwie. Już niedługo jednak znowu pojawi się na ekranach telewizorów. Prace na planie serialu Na dobre i na złe ruszyły już jakiś czas temu. Bohaterka grana przez Martę Żmudę Trzebiatowską na jakiś czas zniknęła z produkcji. Aby dać aktorce czas na urlop macierzyński, scenarzyści zdecydowali, że jej bohaterka przeżyje wypadek samochodowy, i najbliższy czas spędzi w innym szpitalu, a powrót do domu uniemożliwi jej pandemia.

Dla fanów serialu i aktorki są jednak dobre wieści. Już niedługo Hanna Sikorka znowu pojawi się w Leśnej Górze i będzie mogła wrócić do swojego ukochanego.

Aktorka wreszcie zakończyła urlop macierzyński i już w połowie lutego i pojawi się w serialu „Na dobre i na złe”. Przypomnijmy, że grana przez nią doktor Hania Sikorka miała wypadek i trafiła do szpitala pod Łodzią, gdzie koronawirus odizolował ją od świata. Teraz po wielu miesiącach rozłąki pani doktor wróci do ukochanego Michała. W pierwszym odcinku po jej powrocie zakochani będą liczyli na wyjątkowo romantyczny wieczór – czytamy w magazynie…

Aktorka zapewne cieszy się z powrotu na plan uwielbianego przez Polaków serialu. W końcu w ostatnich miesiącach ze względu na pandemię aktorzy nie mogą narzekać na nadmiar ofert pracy.


Kamil Kula, Marta Żmuda Trzebiatowska - Listy do M.

Kamil Kula, Marta Żmuda Trzebiatowska - Listy do M.

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marta Żmuda Trzebiatowska - Boże Narodzenie 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska - Boże Narodzenie 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×