Urlop macierzyński Marty Żmudy Trzebiatowskiej nie potrwa długo. Tabloid ujawnił, kiedy gwiazda wróci do pracy

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska w maju po raz drugi została mamą. Jak donosi Świat&Ludzie, aktorka nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego. Kiedy wróci do pracy? Kto pomoże jej w opiece nad dziećmi?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula w maju zostali rodzicami po raz drugi. Chociaż w mediach pojawiły się zdjęcia rodziców sprzed szpitala, aktorka o tym, że ich rodzina się powiększyła, poinformowała dopiero kilka dni później. Na Instagramie umieściła piękny post. Dodała ilustrację z książki, na której młoda mama trzyma maleństwo. W opisie zacytowała fragment wiersza, a także podzieliła się sowimi odczuciami na temat macierzyństwa:

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć – MAMA.

Gwiazda nie zdradziła jeszcze płci dziecka. Magazyn Party donosi, że urodziła córeczkę.

Marta Żmuda Trzebiatowska: kiedy wraca do pracy?

Marta Żmuda Trzebiatowska przez całą ciążę była aktywna zawodowo. Chociaż przez epidemię koronawirusa w Polsce prace nad większością programów zostały wstrzymane, wraz z Kamilem Kulą stworzyli swój własny serial. #ZostańWdomu, bo o nim mowa, w mig podbił serca internautów, którzy czekają na kolejne odcinki.

Aktorka, chociaż niedawno została mamą, nie zamierza zwalniać tempa. Jak podaje Świat&Ludzie, Żmuda Trzebiatowska już w sierpniu wróci na plan serialu Blondynka. Zdjęcia będą kręcone pod Warszawą i w Supraślu. W nowej serii powstanie dziesięć odcinków. Producenci przekonują, że młoda mama będzie mieć komfortowe warunki pracy:

Czekamy na Martę, ale też Kasię Ankudowicz, która w marcu również urodziła dziecko. Na pewno obie będą miały dobre warunku pracy, a maleństwa nie odczują dyskomfortu, związanego z pobytem w innym miejscu niż w domu — mówi Katarzyna Ocioszyńska, prezes firmy produkcyjnej Media Corporation.

Tygodnik donosi, że do pracy na planie wraca też Kamil Kula. Małżonkowie wychowują też syna, Brunona. Kto zajmie się nim podczas nieobecność aktorów? Tabloid podaje, że z pomocą będą chcieli przyjść im rodzice, który ponoć już ustalają, kiedy mogliby zająć się starszym wnukiem.


Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula – Orły 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula – Orły 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska - wspiera WOŚP 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska - wspiera WOŚP 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - nagranie programu Jaka to melodia?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - nagranie programu Jaka to melodia?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×