Szukaj

Syn czy córka? Znamy płeć drugiego dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli!

Marta Żmuda Trzebiatowska - płeć drugiego dziecka

Marta Żmuda Trzebiatowska - płeć drugiego dziecka

Marta Żmuda Trzebiatowska niedawno po raz drugi została mamą. Urodziła chłopca, czy dziewczynkę? Party podaje szczegóły.

Marta Żmuda Trzebiatowska Kamil Kula w maju po raz drugi zostali rodzicami. O tym, że maleństwo jest już na świecie, poinformował Pudelek, który opublikował zdjęcia sprzed szpitala. Na oficjalny komentarz w tej sprawie trzeba było poczekać kilka dni.

Aktorka opublikowała wzruszający post na Instagramie. Udostępniła ilustrację z książki, na której młoda mama trzyma maleństwo. W opisie zacytowała fragment wiersza Mama, H.Delforge, a także podzieliła się swoimi odczuciami na temat macierzyństwa:

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć – MAMA.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula powitali na świecie syna, czy córkę?

Marta Żmuda Trzebiatowska, chociaż potwierdziła, że została mamą, nie wypowiedziała się na temat płci dziecka. Zrobił to za nią magazyn Party, który donosi, że małżonkowie powitali na świecie dziewczynkę:

Jak dowiedział się Party, aktorka i jej mąż Kamil Kula powitali na świecie córeczkę! To drugie dziecko pary — Marta i Kamil mają już 3-letniego synka Brunona — czytamy na łamach dwutygodnika.

Jakie imię rodzice wybrali dla córeczki? Na odpowiedź na to pytanie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula — jak się poznali?

Marta i Kamil poznali się w 2013 roku w Teatrze Kwadrat. Chociaż grali w dwóch różnych spektaklach, częste podróże służbowe zbliżyły ich do siebie. Początkowo ukrywali relacje, z czasem zaczęło ich to męczyć i zaczęli pokazywać się publicznie. Wzięli cichy ślub poza Warszawą. W uroczystości wzięła udział tylko rodzina oraz najbliżsi przyjaciele pary.

Małżonkowie w czasie pandemii stworzyli swój serial #ZostańWdomu, w którym oboje grają. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Niedawno otrzymał Nagrodę Publiczności podczas Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny, zorganizowanym przez TVN Fabuła.


Marta Żmuda Trzebiatowska - wspiera WOŚP 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska - wspiera WOŚP 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - nagranie programu Jaka to melodia?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - nagranie programu Jaka to melodia?

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska – Orły 2020

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska – Orły 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×