Marta Żmuda Trzebiatowska zapozowała z młodszym o 5 lat mężem. Pisze o trudnych chwilach. Jej słowa łamią serce

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska dodała piękne zdjęcie z mężem. Para rzadko pokazuje się razem. Fotkę opatrzyła chwytającym za serce opisem.

Marta Żmuda Trzebiatowska to wzięta aktorka. W 2005 roku debiutowała w filmie Dom niespokojnej starości. Szybko posypały się dla niej kolejne propozycje i angaże. Grała w produkcjach, takich jak: Nie kłam, kochanie, Dwie strony medalu, Magda M., Twarzą w twarz, Julia, Teraz albo nigdy, Chichot losu, Na dobre i na złe, Blondynka, Mowa ptaków.

37-latce dobrze wiedzie się w życiu prywatnym. W 2015 roku poślubiła młodszego o pięć lat aktora Kamila Kulę. Różnica wieku nie jest dla nich istotna.

My naszej różnicy 5 lat nie odczuwamy. Przypominam sobie mniej w trzech sytuacjach: gdy dmuchamy świeczki na torcie, gdy oglądamy zdjęcia z dzieciństwa (moje czarno-białe, Kamila już w kolorze), gdy przypomina nam o tym prasa kolorowa, która kocha to podkreślać – przekazała kiedyś w social mediach.

Marta tym razem uraczyła followersów ich wspólnym zdjęciem sprzed kilku lat. Przy okazji pozwoliła sobie na chwilę szczerości. Bardzo otworzyła się przed swoimi fanami.

Marta Żmuda Trzebiatowska z nowym zdjęciem. Co zdradziła przy okazji?

Marta dodała na Instagramie czarnobiałe zdjęcie. Pozuje na nim wraz z mężem na pokładzie łódki. Aktorka urozmaiciła fotkę pięknym opisem, w którym pochwaliła Kamila.

Wracam dziś wspomnieniami do najpiękniejszych chwil w moim życiu, gdy byłam najszczęśliwsza… Czułam harmonię, spokój i bezpieczeństwo. Ten mężczyzna ze zdjęcia @kamilkula.official daje mi siłę i wiarę w to, że „wszystko będzie dobrze”. Za co jestem mu ogromnie wdzięczna, zwłaszcza w tym trudnym czasie – rozpoczęła.

I dodała, że bardzo ciężko znosi obecną sytuację:

Najdrożsi, w ostatnich dniach często o Was myślę… jak sobie radzicie z tym wszystkim co się dzieje? Muszę się Wam przyznać, że ja radziłam sobie bardzo słabo. Złamało mnie to. Dużo emocji, strachu i lęku…Wdech, wydech… Teraz już wiem, że musimy o siebie dbać, bo słabi nikomu nie pomożemy i nie będziemy mieli siły do walki. A teraz właśnie jesteśmy potrzebni Światu i zdajemy prawdziwy egzamin z człowieczeństwa!

Na zakończenie zwróciła się bezpośrednio do fanów:

Przytulam najmocniej, zwłaszcza tych z Was u których lęk i ataki paniki biorą górę.

Marta bardzo rzadko pokazuje wspólne zdjęcia z mężem. Szkoda, bo obydwoje wyglądają rewelacyjnie i bardzo do siebie pasują. Więcej ich ujęć zobaczycie w galerii pod tekstem.


Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula - premiera sztuki Porwanie

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula - premiera sztuki Porwanie

Komentarze

 • mama pisze:

  To już nieladnie tak ciągle pisać młodszy o 5 lat mąż,co to Was obchodzi 5 lat to nie 20 lat A ona wygląda młodziej niż on i tyle w temacie….

 • Babcia pisze:

  Jesteście Państwo piękną i mądra parą. Ja dziękuję za duchowe wsparcie.

 • Gośćkacha pisze:

  Bardzo piękna z nich para a różnica wieku jest bez znaczenia jeżeli się kochają

 • Gość pisze:

  Bardzo piękna z nich para a różnica wieku jest bez znaczenia jeżeli się kochają

 • Gość pisze:

  Piękna para😄mam nadzieję że będzie dobrze pozdrawiam😄

 • Gość pisze:

  Taki live nadzieja matką gł..pich grunt źe słuźby wzieły się za robote dawno dawno temu tydzień temu 1 nabój 1źł a dziś 1 nabój 10zł i zapisy na strzelnice granice wojne to jak bracie piłkarz maratonczyk policjant a jednak zostane księgówym złamana noga i scierka na cos się przydały i to tyle

 • GGośćość pisze:

  Piękni i mądrzy,a w przyszłości Pani Marta przekona się,że młodszy mąż to skarb,zawsze to 5 latek.

 • Gośćemerytka pisze:

  Piękni oboje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×