Marta Żmuda Trzebiatowska o różnicy wieku w małżeństwie. Szczególnie odczuwa ją w trzech sytuacjach

Marta Żmuda Trzebiatiowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatiowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o pięcioletniej różnicy wieku, która dzieli ją z ukochanym. Aktorka nie ukrywa, że są momenty, kiedy mocno to odczuwa.

Marta Żmuda Trzebiatowska ukończyła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Swoje pierwsze kroki w karierze stawiała w serialu Dom niespokojnej starości. Na kolejne propozycje nie musiała długo czekać. Ma za sobą udział w serialach takich jak Na dobre i na złe oraz Kryminalni.

Za swój talent otrzymała TeleKamerę w kategorii Najlepsza aktorka. Przyjęła również propozycję wystąpienia w 8. edycji programu Taniec z Gwiazdami. Gwiazda w parze z Adamem Królem wytańczyła 3. miejsce.

37-latka jest idealnym przykładem na to, że da się połączyć karierę zawodową z życiem prywatnym. W 2015 roku wyszła za mąż za aktora, 32-letniego Kamila Kulę, który jest od niej młodszy o pięć lat. Gwiazda przez trzy lata nie publikowała zdjęć ze swoim ukochanym. Wszystko zmieniło się, gdy spotkali się na planie serialu O mnie się nie martw. Dzięki temu jej mąż zaliczył debiut na Instagramie swojej żony.

Para spełnia się w roli szczęśliwych rodziców. W 2017 roku na świat przyszedł ich syn, a trzy lata później córka.

Marta Żmuda Trzebiatowska o różnicy wieku w małżeństwie

Marta Żmuda Trzebiatowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie dzieli się swoimi przemyśleniami i życiem codziennym. Chętnych do podglądania jej życia nie brakuje. Jej profil śledzi już ponad 300 tysięcy osób. Aktorka udostępniła okienko, w którym można było zadawać jej pytania. Szczególną uwagę zwróciło to, o jej męża. Internautka zapytała:

Czy na początku przeszkadzała Pani różnica wieku między panią a pani mężem?

Gwiazda odpowiedziała i zdradziła, że na początku to było sporą przeszkodą:

Tak, bo mam brata w wieku Kamila i na początku oceniałam go przez pryzmat „młodszego brata”. Potem zrozumiałam, że to nie ma znaczenia… W sensie wiek.

Jaka jest różnica wieku między Martą Żmudą Trzebiatowską a jej mężem, Kamilem Kulą? To zaledwie 5 lat. Gwiazda zapewnia, że teraz ich różnica wieku nie stanowi problemu. Są jednak trzy sytuacje, kiedy przypomina sobie o niej:

My naszej różnicy 5 lat nie odczuwamy. Przypominam sobie mniej w trzech sytuacjach: gdy dmuchamy świeczki na torcie, gdy oglądamy zdjęcia z dzieciństwa (moje czarno-białe, Kamila już w kolorze), gdy przypomina nam o tym prasa kolorowa, która kocha to podkreślać.

Jesteście fanami Marty Żmudy Trzebiatowskiej?


Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula z dziećmi

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula z dziećmi

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Kamil Kula, Marta Żmuda Trzebiatowska - Listy do M.

Kamil Kula, Marta Żmuda Trzebiatowska - Listy do M.

Komentarze

 • Pawełł pisze:

  Nasze społeczeństwo jest naprawdę zacofane i lubi wchodzić w cudze życie, mając często zabagnione swoje. Ludzie interesujcie się sobą…

 • Wiolonczela pisze:

  Mam męża młodszego o 4 lata. Różnica żadna, ale ponieważ mężczyźni ponoć żyją krócej to jest szansa, że odejdziemy z tego świata w podobnym czasie. I to jest piękne!

 • GośćWanda pisze:

  5 lat roznicy to malo nawet nie widac fizycznie tego a to i tak nie jest przeszkoda dla harmonijnego pozycia malzenskiego

 • Gość pisze:

  Fajna para na razie różnicy nie widać kto starszy kto młodszy

 • Wieslaw pisze:

  Niektóre panie sprowadzają to do sexu a to nie tylko na tym polega. Żyłem z żoną czterdzieści lat zmarła mi i też była starsza o cztery lata. I morał taki że miłość jest tym argumentem najistotniejszym panie a nie wiek a więc kochajcie swych młodszych mężów szanowne panie.

 • Babka pisze:

  A ja mam 15 lat młodszego. I jest cudownie. Żadnych starców, drogie Panie!

  • fajn pisze:

   do momentu kiedy cię nie rzuci dla młodszej. a przy takiej różnicy wieku prawdopodobieństwo jest spore.

 • Gość pisze:

  Mój mąż był młodszy o 9 lat i dwa lata temu zmarł (57lat), różnica wieku nigdy nam nie przeszkadzała, 5 lat to prawie nic

 • Gość pisze:

  Jaka to piękna para:))) poza tym widać, ze się kochają, wszystko inne to duperele…

 • Życzliwy pisze:

  Różnica bez znaczenia szczególnie gdy kobieta młodo wygląda. Taka różnica może być problemem w młodszym wieku. Kobieta 25 mężczyzna 20. Na starość to dobre bo kobiety żyją dłużej więc wtedy kobieta jest krócej wdową.

 • Mirka pisze:

  Ja mam 71 lat, moja mama była starsza od taty też o 5 lat, więc jak to było dawno, oboje już nie żyją. Całe życie się kochali, kłócili się też jak to bywa, nikt nigdy nie dyskutował o różnicy wieku między nimi, nie miało to znaczenia.

 • Viki pisze:

  Miałam młodszego 15 lat, a teraz ponad 30 i dobrze jest. Czemu tylko stare grzyby mogą wymieniać na młode laski. Życie jest jedno trzeba korzystać. Polecam

 • Igor pisze:

  Ja mam 35 lat i nie miałem robionych czarno- białych zdjęć

 • Gość pisze:

  A cóż to 5 lat różnicy, ale lubimy się wyżywać z byle powodu,ludzie ogarnijcie się i dajcie żyć innym.

 • Zosia pisze:

  I tak trzymać!!! Babka może być młodsza !

 • Przemo pisze:

  Zawsze facet powinien być starszy…brać starszą babe.Taki facet moze miec 10lat młodszą to w jego przypadku taką 23-24lata a nie dojrzałą babe kolo 40lat

  • GośćAnna pisze:

   Chamska krytyka!

  • Igor pisze:

   Właśnie młodszy bo faceci krócej zyja

  • Gość Ava pisze:

   Zwykle faceci starzeją się szybciej, jest na to mnóstwo dowodów A to że zwykle kobiety wybierają starszych mężczyzn to dlatego że mentalnie i we wszystkim są opóźnieni w rozwoju

  • Zula pisze:

   Młodszy zdecydowanie, starszy juz w tym wieku zaczyna niedomagać

  • Gość pisze:

   Jesteś sfrustrowanym facetem, na pewno Cię olała starsza kobieta i teraz plujesz jadem

  • Gość awe pisze:

   Jesteś sfrustrowanym facetem, na pewno Cię olała starsza kobieta i teraz plujesz jadem

  • Gość pisze:

   Niektóre kobiety 40 letnie wyglądają sto razy lepiej niż ta 20ka.