Marta Żmuda Trzebiatowska o różnicy wieku w małżeństwie. Szczególnie odczuwa ją w trzech sytuacjach

Marta Żmuda Trzebiatiowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatiowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o pięcioletniej różnicy wieku, która dzieli ją z ukochanym. Aktorka nie ukrywa, że są momenty, kiedy mocno to odczuwa.

Marta Żmuda Trzebiatowska ukończyła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Swoje pierwsze kroki w karierze stawiała w serialu Dom niespokojnej starości. Na kolejne propozycje nie musiała długo czekać. Ma za sobą udział w serialach takich jak Na dobre i na złe oraz Kryminalni.

Za swój talent otrzymała TeleKamerę w kategorii Najlepsza aktorka. Przyjęła również propozycję wystąpienia w 8. edycji programu Taniec z Gwiazdami. Gwiazda w parze z Adamem Królem wytańczyła 3. miejsce.

37-latka jest idealnym przykładem na to, że da się połączyć karierę zawodową z życiem prywatnym. W 2015 roku wyszła za mąż za aktora, 32-letniego Kamila Kulę, który jest od niej młodszy o pięć lat. Gwiazda przez trzy lata nie publikowała zdjęć ze swoim ukochanym. Wszystko zmieniło się, gdy spotkali się na planie serialu O mnie się nie martw. Dzięki temu jej mąż zaliczył debiut na Instagramie swojej żony.

Para spełnia się w roli szczęśliwych rodziców. W 2017 roku na świat przyszedł ich syn, a trzy lata później córka.

Marta Żmuda Trzebiatowska o różnicy wieku w małżeństwie

Marta Żmuda Trzebiatowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie dzieli się swoimi przemyśleniami i życiem codziennym. Chętnych do podglądania jej życia nie brakuje. Jej profil śledzi już ponad 300 tysięcy osób. Aktorka udostępniła okienko, w którym można było zadawać jej pytania. Szczególną uwagę zwróciło to, o jej męża. Internautka zapytała:

Czy na początku przeszkadzała Pani różnica wieku między panią a pani mężem?

Gwiazda odpowiedziała i zdradziła, że na początku to było sporą przeszkodą:

Tak, bo mam brata w wieku Kamila i na początku oceniałam go przez pryzmat „młodszego brata”. Potem zrozumiałam, że to nie ma znaczenia… W sensie wiek.

Jaka jest różnica wieku między Martą Żmudą Trzebiatowską a jej mężem, Kamilem Kulą? To zaledwie 5 lat. Gwiazda zapewnia, że teraz ich różnica wieku nie stanowi problemu. Są jednak trzy sytuacje, kiedy przypomina sobie o niej:

My naszej różnicy 5 lat nie odczuwamy. Przypominam sobie mniej w trzech sytuacjach: gdy dmuchamy świeczki na torcie, gdy oglądamy zdjęcia z dzieciństwa (moje czarno-białe, Kamila już w kolorze), gdy przypomina nam o tym prasa kolorowa, która kocha to podkreślać.

Jesteście fanami Marty Żmudy Trzebiatowskiej?


Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula z dziećmi

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula z dziećmi

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Kamil Kula, Marta Żmuda Trzebiatowska - Listy do M.

Kamil Kula, Marta Żmuda Trzebiatowska - Listy do M.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×