Marta Żmuda Trzebiatowska po porodzie przeszła metamorfozę. Efekt? Sexy mama bez dwóch zdań

Marta Żmuda Trzebiatowska nowa fryzura

Marta Żmuda Trzebiatowska nowa fryzura

Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem prosto z salonu fryzjerskiego. W nowej fryzurze wygląda naprawdę rewelacyjnie.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula w maju zostali rodzicami po raz drugi. Chociaż w mediach zaledwie chwilę po porodzie pojawiły się zdjęcia rodziców sprzed szpitala, to sama aktorka o tym, że ich rodzina się powiększyła, poinformowała dopiero kilka dni później. Na Instagramie zamieściła wtedy rozczulający post. Dodała ilustrację z książki, na której młoda mama trzyma maleństwo. W opisie zacytowała fragment wiersza, a także podzieliła się swoimi odczuciami na temat macierzyństwa:

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć – MAMA – napisała.

Marta Żmuda Trzebiatowska: w nowej fryzurze

Gwiazda należy do grona tych kobiet, która nawet w ciąży nie zwalniają tempa. Przez cały jej okres była aktywna zawodowo i nawet pandemia koronawirusa nie powstrzymała jej przed nowymi projektami. Wraz z Kamilem Kulą stworzyli swój własny serial. #ZostańWdomu, bo o nim mowa, w mig podbił serca internautów, którzy czekają na kolejne odcinki.

Według gazety Świat&Ludzie Żmuda Trzebiatowska już w sierpniu wróci na plan serialu Blondynka. Zdjęcia będą kręcone pod Warszawą i w Supraślu. Aktorka już nie może doczekać się chwili, kiedy wróci do pracy zawodowej i przygotowuje się na ten dzień. Właśnie odwiedziła fryzjera, który dokonał na jej głowie małej metamorfozy. Efektami jego pracy pochwaliła się na swoim Instagramie.

Gotowa na powrót do pracy. Co prawda jeszcze nie do końca w życiowej formie, więc wracam sobie tak powolutku, ale już jestem zwarta i gotowa, i bardzo się cieszę. Jakie to szczęście robić w życiu coś, co się kocha całym sercem. Taki zawód to nie praca, to nawet nie hobby, to pasja i spełnienie.

Reakcja fanów była natychmiastowa:

  • Wyglądasz bosko. Jesteś tak piękną kobietą! Naturalna.
  • Cudownie Pani wygląda.
  • Fryzura jak zwykle boska.

Na zdjęciu widzimy Martę w pięknie zakręconych lokach oraz nowym odświeżonym kolorze. Znów wróciła do blondu i trzeba przyznać, że bardzo dobrze wygląda w tym kolorze.


Marta Żmuda Trzebiatowska nowa fryzura

Marta Żmuda Trzebiatowska nowa fryzura

Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie

Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie

Marta Żmuda Trzebiatowska - pierwszy post po porodzie

Marta Żmuda Trzebiatowska - pierwszy post po porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×