Marta Wiśniewska okradziona pod własnym domem. Napastnicy wtargnęli na teren prywatnego osiedla. Straciła spory majątek

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska niestety na dzień przed świętami nie może spać spokojnie. Była żona Michała Wiśniewskiego została okradziona pod własnym domem. Co się stało?

Marta Wiśniewska stała się sławna dzięki związkowi z Michałem Wiśniewskim. Była jego drugą żoną, a para doczekała się dwójki dzieci. Wspólnie wychowywali Xaviera i Fabienne. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu i podjęli decyzję o rozwodzie. Chociaż tuż po rozstaniu ich relacje nie były najlepsze, to z czasem połączyła ich przyjaźń. Nadal ze sobą współpracują i zgodnie dzielą się opieką nad synem i córką.

Pomimo rozstania Marta nadal jest częścią show-biznesu. Nie tylko cały czas pracuje jako tancerka i choreograf, ale próbowała swoich siła jako wokalistka. Nie odniosła spektakularnych sukcesów w tym temacie, ale jej występ w Sopocie z piosenką Ev’ry Night przeszedł do historii.

Teraz skupia się przede wszystkim na rozwoju swoich szkół tańca i to wychodzi jej znakomicie.

Marta Wiśniewska okradziona pod własnym domem. Co się stało?

Marta podobnie jak większość Polaków przygotowuje się właśnie do obchodów świąt Bożego Narodzenia. Niestety magię tych dni zburzyła bardzo smutna wiadomość. Gwiazda została okradziona pod własnym domem. Jak ustalił Super Express łupem złodziei padło jej luksusowe auto. Samochód został skradziony spod jej domu. Była żona Michała Wiśniewskiego, jak zwykle zaparkowała wieczorem na parkingu zamkniętego osiedla, na którym mieszka. Rano okazało się, że lexus zniknął.

W dniu 20 grudnia otrzymaliśmy informację, o kradzieży lexusa z terenu gminy Lesznowola, na szkodę jednej z firm leasingowych. Do kradzieży doszło pomiędzy godziną 01-08 – poinformował tabloid nadkom. Jarosław Sawicki.

Mandaryna od lat jeździła lexusem 300 nx. Samochód był w leasingu, a jego wartość szacowana jest na około 200 tys. złotych. Jak informuje tabloid, oprócz samochodu celebrytka straciła także bardzo ważne dokumenty, które znajdowały się w schowku. Trzeba przyznać, że wiadomości o kradzieżach samochodów znanych osób pojawia się w ostatnim czasie całkiem sporo. Przypomnijmy, że niedawno auto w podobny sposób straciła Joanna Liszowska, a także Maciej Dowbor. Miejmy nadzieję, że funkcjonariuszom uda się odnaleźć skradziony samochód tancerki.


Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska jest coraz chudsza

Marta Wiśniewska jest coraz chudsza

Marta Wiśniewska - 10. urodziny Vitkaca

Marta Wiśniewska - 10. urodziny Vitkaca

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dużo nowych Aut jeździ na południu Francji i gołym okiem widać że to lizingi może warto zasięgnąć tam informacji.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×