Marta Manowska nieźle zaszalała na wakacjach i zafundowała sobie tatuaże. Jej „dziary” do małych nie należą

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska nieźle zaszalała na wakacjach. Zafundowała sobie tatuaże, którymi pochwaliła się w mediach społecznościowych. Jak wyglądają i co na to internauci?

Marta Manowska w 2014 roku przyjęła propozycję Telewizji Polskiej i została prowadzącą program Rolnik szuka żony. Tak doskonale poradziła sobie z powierzonym zadaniem, że od tego momentu nie tylko nadal jest gospodynią wspomnianego formatu, ale także dostała dwa nowe: Sanatorium miłości oraz The Voice Senior. 

Marta Manowska na wakacjach zafundowała sobie tatuaże. Jakie?

Manowska, odkąd stała się jedną z głównych gwiazd TVP, regularnie staje się bohaterką kolorowej prasy. Ta sporo uwagi poświęca jej związkowi z Adamem, którego prezenterka poznała na planie Sanatorium miłości. Mężczyzna jest tam dźwiękowcem. Chociaż na temat ich relacji pojawiło się wiele sprzecznych informacji, w tym taka, że należy ona do przeszłości, najnowsza wieść niesie, że prezenterka i jej ukochany nie chcą się afiszować z łączącym ich uczuciem:

Ukrywają się, nie ma publicznych pocałunków ani trzymania się za rękę, ale wszyscy wiedzą, że po pracy tych dwoje spędza czas razem, z dala od wścibskich oczu – donosi informator tygodnika Na żywo.

Gwiazda do tej pory nie zareagowała na te doniesienia. Zamiast tego od ponad tygodnia relacjonuje w sieci swoją wyprawę. Marta Manowska, wykorzystując przerwę w nagraniach, udała się na urlop. Wybrała egzotyczny kierunek. Mimo iż nie podzieliła się dokładną lokalizacją, na zdjęciach, które pokazała, widać plażę, palmy, a także przejrzystą wodę. Niedawno prezenterka TVP zademonstrowała przepiękny pierścionek.

Potem nadszedł czas na równie świetne zdjęcie.  Manowska tym razem pochwaliła się na Instagramie, jak zaszalała na wakacjach. Korzystając z okazji, zafundowała sobie aż dwa tatuaże: jeden umieściła na dłoni, drugi na przedramieniu. Można przypuszczać, że wspomniane malunki są z henny i po jakimś czasie same znikną.

Patrząc po reakcjach internautów, pomysł gwiazdy przypadł im do gustu. W komentarzach pojawiło się mnóstwo serduszek oraz polubień wspomnianego wpisu. Wam także się podoba?


Marta Manowska pochwaliła się tatuażem

Marta Manowska pochwaliła się tatuażem

Marta Manowska na wakacjach

Marta Manowska na wakacjach

Marta Manowska na wakacjach

Marta Manowska na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×