Marta Manowska wyjechała na wakacje i pochwaliła się pierścionkiem. Okazała błyskotka zajmuje pół palca

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska postanowiła wybrać się na egzotyczne wakacje. Dziennikarka wrzuciła do sieci sporo zdjęć. Na jednym z nich pochwaliła się pierścionkiem. Nie da się go nie zauważyć.

Marta Manowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd TVP. Chociaż już wcześniej pracowała przy powstawaniu różnych show, to dopiero posada prowadzącej Rolnik Szuka Żony, stała się dla niej furtką do sławy. Randkowy format to niezaprzeczalny hit i doczekał się już kilku edycji. Nikt nie wyobraża sobie chyba, by Martę mógł ktoś zastąpić w jej roli. Jej spokojny głos, opanowanie i wskazówki, jakie daję uczestnikom, doceniają także widzowie. Fani show obdarzyli ją ogromną sympatią, dlatego nie można się dziwić, że pojawia się też w innych kultowych produkcjach, takich jak na przykład Sanatorium miłości.

Widzowie bacznie śledzą zawodowe poczynania Marty, ale interesują się też tym, jak wygląda jej prywatność. Ostatnio najwięcej mówi się o tajemniczym ukochanym. Adama, który jest dźwiękowcem, miała poznać przy okazji pracy na planie miłosnego show dla seniorów. W Na żywo można było przeczytać o tym, że ich związek ma się doskonale, ale trzymają się z dala od blasku fleszy.

Ukrywają się, nie ma publicznych pocałunków ani trzymania się za rękę, ale wszyscy wiedzą, że po pracy tych dwoje spędza czas razem, z dala od wścibskich oczu – donosi informator tygodnika.

Marta Manowska pokazała pierścionek

Marta nie tylko uwielbia pracę prezenterki, ale kocha podróżować, czego możemy się dowiedzieć z jej konta na Instagramie. Wrzuca tam bowiem mnóstwo zdjęć z różnych zakątków Polski i świata. Kilka dni temu ponownie wyruszyła w podróż. Widać, że ma zamiar odpocząć od pochmurnej i jesiennej Polski i naładować baterię na nadchodzącą zimę. Wybrała bowiem bardzo egzotyczny kierunek. Chociaż nie pochwaliła się lokalizacją, to na zdjęciach widzimy piękną plażę, palmy, ocean i szczęśliwą Martę.

Na jednym z kadrów gwiazda postanowiła życzyć fanom dobrego dnia i pochwalić się pierścionkiem. Na serdecznym palcu jej lewej dłoni znajduje się okazała biała błyskotka. Zazwyczaj w ten sposób kobiety noszą pierścionek zaręczynowy, będąc już po ślubie. Fani gwiazdy z niecierpliwością czekają, aż Marta uchyli rąbka tajemnicy i pochwali się biżuterią od ukochanego. Jak na razie muszą uzbroić jednak w cierpliwość.

Dzień Dobry Dniu – napisała prezenterka

Widać, że egzotyczny urlop jesienią sprawia dziennikarce wiele radości. W naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć z jej urlopu. Poniżej możecie posłuchać naszego wywiadu z Martą. Zdradziła, dlaczego nie mówi zbyt wiele o życiu prywatnym.


Marta Manowska na wakacjach

Marta Manowska na wakacjach

Marta Manowska na wakacjach

Marta Manowska na wakacjach

Marta Manowska na wakacjach

Marta Manowska na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×