Jest oświadczenie TVP w sprawie współpracy z Martą Manowską. Jak stacja komentuje utratę pracy przez gwiazdę?

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska może pożegnać się z pracą w TVP. Od wczoraj pojawiają się niepokojące fanów doniesienia. Telewizja Polska wydała komunikat w sprawie prezenterki. 

Marta Manowska z Telewizją Polską związana jest od wielu lat i udało jej się zyskać sympatię widzów. Prezenterka na swoim koncie ma pracę w najpopularniejszych formatach stacji. Jednak widzowie najbardziej kojarzą ją z reality show Rolnik Szuka Żony. To program, w którym mieszkańcy wsi z różnych zakątków Polski szukali za pomocą telewizji swojej drugiej połówki. Marta nie tylko wciela się w gospodynię programu, który doczekał się kilku edycji, ale też szybko stała się powiernicą sekretów uczestników.

Pracodawcy szybko dostrzegli jej potencjał i zaczęli proponować kolejne programy. Tym samym pojawiła się w The Voice Senior, czy Sanatorium Miłości. Prowadziła też masowe imprezy organizowane przez TVP. Teraz zdaje się, że jej kariera w państwowej telewizji wisi na włosku.

Marta Manowska straci pracę w TVP? Jest komentarz stacji

W środę media obiegła wiadomość o tym, że przyszłość Manowskiej TVP nie jawi się w jasnych barwach. Pojawiły się doniesienia, że na pewno nie poprowadzi już The Voice Senior, a i jej udział w innych formatach może być zagrożony.

Jeśli chodzi o Martę i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji „The Voice Senior” i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku – powiedział informator Pomponika.

Po komentarz dotyczący przyszłości prezenterki w TVP do samego źródła udał się portal Plejada. Rzecznik stacji przesłał w tej sprawie dosyć lakoniczne wyjaśnienie.

W jutrzejszym „Pytaniu na śniadanie” ujawnimy, kto poprowadzi „The Voice Senior” i opowiemy o planach zawodowych Marty Manowskiej – brzmi komunikat TVP.

Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość, ale pikanterii dodaje fakt, że Marta zdążyła już usunąć nazwę programu z opisu swojego konta na Instagramie. Jak myślicie kto zastąpi ją w muzycznym talent show?


Marta Manowska - Wiktory 2021

Marta Manowska - Wiktory 2021

Marta Manowska – TeleKamery 2022

Marta Manowska – TeleKamery 2022

Marta Manowska - The Voice Senior

Marta Manowska - The Voice Senior

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jedyni normalni w tej strasznej stacji to Manowska i Nowicki.. oby znaleźli dobre miejsce gdzie indziej

 • Gość pisze:

  Jedyni normalni w tej strasznej stacji to Maniwska i Nowicki.. oby znaleźli dobre miejsce gdzie indziej

 • Gość Roszpaczona i zawiedziona oraz skrzywdzona bo nie ma natą chorobę leku na całym świecie tylko rehabilitacja. pisze:

  A ja mam inne spojrzenie na program Sanatorium miłości. Telewizja ma pieniądze to opłaci pobyt i zrobi z SANATORIUM dla zdrowych i wolnych. A my z mężem jesteśmy sami i opiekuje się mną mąż , choruję na SM ponad 50 lat i złożyliśmy wniosek do sanatorium by on mógł korzystać z zabiegów., a ja bym choć
  klimatycznie , czy zabiegi które sama mogę wykonać i czuję się bezpiecznie bo na sali jest fachowy personel fizykoterapii Sama poruszam się o chodziku , sama się najem i tylko stanik mąż mi pomoże zapiąć i zawiązać buty lecz raczej chodzę w butach wsuwanych
  .To nam odpisano , że mąż może skorzystać lecz ja nie. I jak nas nie ma serce boleć . W domu opiekować się może chorą żoną lecz w sanatorium będę z chodzikiem zawadzać Przecież składki opłacam na NFZ to my nie możemy skorzystać lecz na obóz rehabilitacyjny może mąż jechać ze mną tylko , że opłaty na nas dwoje są kolosalne i nie możemy sobie na to pozwolić. Ostatnio w SANATORIUM byliśmy razem w 1998 roku..

  • Gość Mira pisze:

   Co ma piernik do wiatraka???O czym pani tak bredzi???Co do tego ma tvp i Manowska.Prosze pisac do ministra zdrowia i do NFZ

 • Gość pisze:

  Zostawcie Martę w TVP. Jedyną którą można tam oglądać!

 • Gość pisze:

  Jedyna którą można w tej tv oglądać. Może przejmie ją inna stacja do ciekawego programu. Byle nie o pustakach.

 • Gość pisze:

  Zdrowia czyli do wzięcia to ja síę zwalniam nie ma szefa robi co chce byle kasa s4ę zgadzała nic dziwnego źe wolą czereśniaków tez uwazają źe feminzm to choroba pokaz cycki zwarowałaś wariatko jestem twoim męźem love you all najpierw zgas światło teraz sobie przypomniec na muralach ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Zdrowia to ja síę zwalniam nie ma szefa robi co chce byle kasa s4ę zgadzała nic dziwnego źe wolą czereśniaków tez uwazają źe feminzm to choroba pokaz cycki zwarowałaś wariatko jestem twoim męźem love you all najpierw zgas światło teraz sobie przypomniec na muralach ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Marta jest super

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×