Szukaj

Marta Manowska idzie jak burza. Właśnie dostała kolejny program w TVP

Marta Manowska – 8 wspaniałych

Marta Manowska – 8 wspaniałych

Marta Manowska robi zawrotną karierę. Prowadząca najpopularniejsze shows w TVP właśnie dostała swój kolejny program. Gdzie ją zobaczymy?

Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd TVP. Po raz pierwszy pojawiła się na antenie jako prowadząca Rolnik Szuka żony. Miłosne reality-show okazało się wielkim hitem, a stacja cały czas wypuszcza kolejne sezony tego programu. Nie brakuje bowiem rolników, którzy na oczach telewidzów i pod czujnym okiem kamer szukają swojej drugiej połówki.

Gospodyni szybko zjednała sobie sympatię nie tylko bohaterów show, ale także telewidzów, którzy uważają ją za jedną z najsympatyczniejszych gwiazd TVP. Nic więc dziwnego, że szybko pojawiła się w kolejnych produkcjach.

Urocza blondynka o ciepłym usposobieniu jest prowadzącą program Sanatorium miłości, a tym samym stała się ulubienicą większości seniorów. Marta na planie programu znalazła swoją miłość. Gwiazda związała się z dźwiękowcem, a kolorowa prasa donosi, że są już po zaręczynach.

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła – mówiła o swoim ukochanym.

Gwiazda ma nie tylko szczęście w życiu prywatnym, ale także w pracy nie może narzekać na brak zajęć. Już niedługo zobaczymy ją w kolejnym programie.

Marta Manowska dostała kolejny program w TVP

Marta Manowska prowadzi największe hity emitowane w TVP. Możemy ją zobaczyć nie tylko w Rolnik szuka żony czy Sanatorium Miłości, ale także The Voice Senior i Ośmiu Wspaniałych. Okazuje się, że może ona liczyć na jeszcze jedną posadę.

Telewizja Polska wzorem innych komercyjnych stacji zdecydowała się stworzyć nowy kanał skierowany typowo do kobiet. W TVP Kobieta mają się pojawiać głównie programy kulinarne, dekoratorskie czy wywiady z inspirującymi gwiazdami.

Jestem przekonany, że dzięki wyjątkowym i interesującym programom TVP Kobieta skradnie serca Polek i stanie się ich ulubionym miejscem spotkań – mówi prezes Zarządu TVP, Jacek Kurski.

Manowska ma również dostać tam własny format. Gwiazdę zobaczymy w programie Kobiety w drodze, gdzie będzie przeprowadzała z bohaterkami wzruszające wywiady.

Będziecie oglądać nowy program z udziałem Marty?


Marta Manowska - finał The Voice Senior 2, stylizacja

Marta Manowska - finał The Voice Senior 2, stylizacja

Marta Manowska nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Marta Manowska nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Marta Manowska

Marta Manowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×