Szukaj

Marta Manowska zaręczyła się! Tabloid zdradza szczegóły

Marta Manowska zaręczyła się — donosi Super Express. Kiedy i gdzie zgodziła się zostać żoną swojego partnera? Jak na tę wiadomość zareagowali uczestnicy programu Sanatorium miłości?
Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska jest jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. W roli prowadzącej zadebiutowała w programie Rolnik szuka żony i chociaż trudno w to uwierzyć, od pierwszego odcinka minęło już ponad pięć lat. W tym czasie Manowska zyskała sporą grupę fanów, a także zaczęła prowadzić kolejne programy.

W tym Sanatorium miłości, w którego czasie uczestnicy próbują znaleźć drugą połówkę. Okazuje się, że na planie także prowadząca odnalazła miłość. Poznała Adama, który podobno odpowiadał za dźwięk. Chociaż Manowska tych rewelacji potwierdzić nie chciała, nie ukrywa, że jest szczęśliwa:

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła. 

Marta Manowska jest zaręczona. Uczestnicy Sanatorium miłości komentują

Wygląda na to, że Marta i jej partner postanowili postawić kolejny krok w swojej znajomości. Jak donosi Super Express, w zeszłym roku się zaręczyli:

Para w tamtym roku była w Paryżu i, jak zgodnie twierdzą ich znajomi, w mieście zakochanych Adam poprosił ją o rękę. Oczywiście się zgodziła czytamy w tabloidzie.

Na wiadomość o tym, że gwiazda TVP planuje wziąć ślub, entuzjastycznie zareagowali uczestnicy programu Sanatorium miłości. W tym m.in. Władysław Balicki, który w rozmowie z tabloidem mówił:

Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich. Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście.

Manowska na ten moment nie odniosła się do tych informacji.

Zobacz także: Marta Manowska pokazała partnera. To z nim spędza kwarantannę


Marta Manowska w bikini

Marta Manowska w bikini

Marta Manowska w The Voice Senior

Marta Manowska w The Voice Senior

scena z: Marta Manowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marta Manowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×