Marta Manowska pokazała zdjęcie z mamą. Fani nie wychodzą z podziwu: „To na pewno nie jest Twoja siostra?”

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą. Internauci natychmiast ruszyli z komentarzami i prześcigają się w komplementach. Zobaczcie kadr, na którym wyglądają jak siostry. 

Marta Manowska to jedno z najbardziej znanych nazwisk TVP. Widzowie po raz pierwszy mogli ją zobaczyć jako prowadzącą program Rolnik szuka żony. Randkowe reality show stało się wielkim hitem i na stałe wpisało się do ramówki stacji. Tym samym dziennikarka zaczęła cieszyć się ogromną popularnością. Dzięki swojemu ciepłemu usposobieniu gospodyni tego formatu szybko zjednała sobie sympatię widzów. TVP szybko dostrzegło jej ogromny potencjał i zaproponowało kolejne współprace. Fani mogą ją regularnie oglądać także w Sanatorium miłości, The Voice Senior, czy w Ośmiu wspaniałych.

Gwiazda doskonale wykorzystuje swój moment sławy i przyjmuje kolejne propozycje pracy. Widzowie cały czas nie mają jej dość, a każdy program z jej udziałem notuje rekordy oglądalności. Nie można się zatem dziwić Telewizji Publicznej, że cały czas ma dla niej nowe oferty i nie zamierza wypuścić jej z rąk.

Marta Manowska pokazała mamę. Już wiadomo po kim odziedziczyła urodę

Marta Manowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Chociaż widzowie ją uwielbiają i chcą wiedzieć o niej jak najwięcej, to raczej stara się ona trzymać z dala od blasku fleszy. Rzadko komentuje to co dzieje się w jej życiu prywatnym, a jeżeli już uchyli rąbka tajemnicy to robi to w taki sposób, żeby nie zdradzić zbyt wiele. Czasami zdarzy jej się jednak zrobić wyjątek i pokazuje swoim fanom wybrane urywki z codzienności.

Dziennikarka jest aktywną użytkowniczką social mediów. Chętnie publikuje kolejne zdjęcia i informacje o nowych zawodowych projektach. Tym razem podzieliła się kadrem, na którym pozuje razem ze swoją mamą.

Już 26 maja Dzień Mamy. Wrzucam Wam dla przypomnienia – napisała pod zdjęciem.

Internauci nie przeszli obok tej publikacji obojętnie. Pod zdjęciem obu pań natychmiast pojawiła się lawina komentarzy. Fani są zachwyceni urodą jej mamy.

  • To Twoja mama? Jak siostra:)
  • Wow. Jak siostry.
  • Twoja mama jest piękna.
  • Ale cudne zdjęcie. śliczne kobiety.
  • Marta, ale masz piękną mamę.
  • To na pewno nie jest Twoja siostra?

Kolejne komplementy cały czas pojawiają się pod zdjęciem. Nie można się dziwić, ponieważ mama Marty Manowskiej wygląda zniewalająco.


Marta Manowska z mamą

Marta Manowska z mamą

Marta Manowska świętuje pierwszy dzień wiosny

Marta Manowska świętuje pierwszy dzień wiosny

Marta Manowska - Wiosenna ramówka TVP 2021

Marta Manowska - Wiosenna ramówka TVP 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×