Marta Kaczyńska uczciła urodziny matki nieznanym zdjęciem. Widok, który chwyta za serce

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska w sobotę dodała nowy wpis na Facebooku. Udostępniła zdjęcie Marii Kaczyńskiej, czym poruszyła internautów.

Marta Kaczyńska jedenaście lat temu przeżyła tragedię. W katastrofie lotniczej samolotu Tu-154 straciła rodziców Lecha i Marię Kaczyńskich. Kilka lat później córka pary prezydenckiej opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej tego dnia. Podkreśliła, że gdy pierwszy raz dowiedziała się o tragicznym wypadku, nie mogła uwierzyć w doniesienia. Do końca nie traciła nadziei, że jej bliskim udało się przeżyć:

Wybierając numery jak automat, wciąż wierzyłam, że przeżyli. (…). Nagle zamknął się pewien rozdział życia – pisała Kaczyńska w książce Moi Rodzice.

Od momentu Marta dba o to, by pamięć o jej rodzicach nie zniknęła. Regularnie pojawia się na Wawelu, gdzie zostali pochowani prezydent i jego żona i składa bukiety kwiatów. Co jakiś czas dodaje nowe posty w social mediach, w których upamiętnia rodziców. Tak było w dniu 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Udostępniła zdjęcie, które wzruszyło internautów.

Marta Kaczyńska uczciła 79. urodziny mamy. Opublikowała wzruszające zdjęcie

Maria Kaczyńska, gdyby żyła, w sobotę świętowałaby 79. urodziny. Jej córka postanowiła uczcić ten fakt w mediach społecznościowych. Opublikowała na Facebooku archiwalne zdjęcie Pierwszej Damy RP zrobione w czasach młodości. Maria pozuje z uśmiechem na twarzy. Ma włosy spięte w wysokiego kucyka. Marta Kaczyńska nie pozostawiła zdjęcia bez komentarza. W podpisie umieściła jedno bardzo wymowne zdanie:

Dziś urodziny mojej mamy.

Posted by Marta Kaczyńska on Saturday, August 21, 2021

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach dzielą się swoimi wspomnieniami i podkreślają, że nie mogą ukryć wzruszenia:

  • Wzór do naśladowania. Była pełna pokory i miłości. Ciepła Kobieta zawsze bliska memu sercu. Kobieta Anioł. Do zobaczenia Pani Mario w Niebie.
  • Pani Mario jest Pani zawsze w mej pamięci jako matka, żona, człowiek i Pierwsza Dama Polski.
  • Cudowna, wspaniała Kobieta. Miałem ten zaszczyt poznania Pani Marii osobiście. Bardzo Jej brakuje w tych trudnych czasach…

Nie da się ukryć, że wpis, który umieściła Marta Kaczyńska jest bardzo poruszający.


Marta Kaczyńska uczciła pamięć mamy. Maria Kaczyńska w sobotę świętowałaby urodziny

Marta Kaczyńska uczciła pamięć mamy. Maria Kaczyńska w sobotę świętowałaby urodziny

Lech Kaczyński, Maria Kaczyńska

Lech Kaczyński, Maria Kaczyńska

Lech Kaczyński zostanie świętym?

Lech Kaczyński zostanie świętym?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×