Marina pozwoliła sobie na nieprzyzwoite nagranie. Od tego, co pokazała w sieci można się zaczerwienić. „Przyjemności bez męża”

Marina

Marina

Marina wybrała się na miasto, gdzie zafundowała sobie niecodzienną przyjemność. Wszystko nagrała i pokazała fanom. Jak umiliła sobie dzień? Internauci ruszyli z komentarzami na widok tego wideo.

Marina z show-biznesem związana jest od lat. Na swoim koncie ma role w serialach, ale przede wszystkim tworzy muzykę. Przez lata zgromadziła wokół siebie spore grono fanów, a gdy zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym stała się jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla prasy. Gwiazda i piłkarz dobrali się wręcz idealnie, a ich uczucie szybko przerodziło się w poważny związek. Od 2016 roku są małżeństwem i razem wychowują synka Liama.

Chłopiec niedawno świętował 4. urodziny, a Marina i Wojtek zadbali o to, by ten dzień był dla niego niezapomniany. Urządzili dla chłopca tematyczną imprezę, na której pojawili się jego ulubieni superbohaterowie.

Szczęśni na co dzień mieszkają we Włoszech ze względu na klubowe zobowiązania Wojtka. Jest on także pierwszym bramkarzem w składzie obecnej reprezentacji Polski, więc często pojawiają się w kraju na zgrupowaniach.

Marina zafundowała sobie nieprzyzwoitą przyjemność

Marina aktualnie jest w Warszawie i postanowiła wybrać się na miasto. Gwiazda miała smaka na coś słodkiego i udała się do jednej z popularnych ostatnio cukierni w stolicy, która serwuje gofry w nietypowym kształcie. O lokalu już jakiś czas temu zrobiło się głośno w social mediach, podaje on bowiem lubiany przysmak w dwóch wariantach: falliczne hero i przypominające wulwę shero.

Wokalistka wybrała pierwszą opcję i pochwaliła się tym w sieci. Nagrała filmik, na którym zajada się gofrem o charakterystycznym wyglądzie. Swoich fanów poprosiła o wymyślenie opisu do wideo.

Wymyśl opis – napisała. 

W komentarzach oczywiście nie zabrakło ciekawych propozycji na to, jak opisać wizytę Mariny w cukierni.

  • Środa dzień loda.
  • Przyjemności bez męża.
  • Sezon grzybowy pełną gębą.
  • Trochę ch**owe.
  • Czekoladowy flet.
  • Nie ważne jak wygląda, ważne że smakuje.

Zaskakujących propozycji padło znacznie więcej. A wy próbowaliście już kultowych gofrów?


Marina w cukierni

Marina w cukierni

Marina w cukierni

Marina w cukierni

Marina w cukierni

Marina w cukierni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×