Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina pochwaliła się w sieci relacją z 4. urodzin synka. Dla chłopca zorganizowała niesamowitą imprezę. Nie zabrakło licznych atrakcji, pięknych ozdób i superbohaterów.

Marina i Wojtek Szczęśni są jedną z najpiękniejszych sławnych par. To bramkarz reprezentacji Polski kilka lat temu zabiegał o pierwsze spotkanie z piękną wokalistką. Okazało się, że jego wysiłki nie poszły na marne i połączyło ich prawdziwe uczucie. Z czasem zdecydowali się sformalizować związek. Ich ślub odbył się w 2016 Grecji na przedmieściach Aten. Pomimo upływu lat piękna suknia ślubna panny młodej nadal wzbudza wielki zachwyt, a sama ceremonia była po prostu bajkowa.

Dwa lata po tym, jak zostali małżeństwem, doczekali się pierwszego dziecka. Na świat przyszedł ich synek Liam. Maluch jest oczkiem w głowie rodziców i wiadomo, że dbają oni o to, aby już teraz rozwijał swoje zainteresowania sportowe i artystyczne. Dzisiaj chłopiec ma swój wielki dzień. Syn znanej pary skończył 4 lata.

Marina pokazała relację z 4. urodzin syna

Marina bardzo prężnie działa na Instagramie. Wokalistka na bieżąco udostępnia w sieci kolejne relacje i pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Największe emocje wśród jej fanów wzbudzają oczywiście te zdjęcia i filmiki, na których pojawia się mały Liam. Teraz gwiazda ma dla obserwatorów prawdziwy rarytas. Pochwaliła się filmikiem z czwartych urodzin chłopca. Te zorganizowała z prawdziwym rozmachem.

Marina i Wojtek nie szczędzili funduszy i zorganizowali dla syna imprezę, o jakiej marzy niemal każdy chłopiec. Motywem przewodnim byli superbohaterowie Marvela. Nie zabrakło oczywiście Spidermena, Hulka, czy Kapitana Ameryka. Nie ograniczyła się tylko do niesamowitych dekoracji w całym domu i ogrodzie, a także niesamowitego tortu. Chłopca odwiedzili także wspomniane postacie i zabawiały małych gości.

Dzisiaj nasz syn Liam obchodzi swoje 4 urodziny.
Nie wiem jak tak szybko mój malutki słodki bobasek zamienił się w mądrego, zdolnego ,niezwykle czułego i ciekawego świata chłopca.
Jestem wdzięczna każdego dnia za to jak cudownie odmienił moje życie i nadał mu sensu.
Kilka dni temu odbyła się impreza urodzinowa – napisała w sieci.

Na urodzinach Liama nie zabrakło oczywiście balonów, pięknych dekoracji, a także dedykowanych chłopcu słodkości z jego imieniem. Uwagę oczywiście przyciągał ogromny tort, ale stoły wręcz uginały się od innych smakołyków. Na nagraniu widać, że solenizant bawił się doskonale. Życzymy mu spełnienia marzeń.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Marina - Liam skończył 4 lata

Marina - Liam skończył 4 lata

Marina - Liam skończył 4 lata

Marina - Liam skończył 4 lata

Marina - Liam skończył 4 lata

Marina - Liam skończył 4 lata

Komentarze

 • Lilka pisze:

  pikne. firma zrobila nie marina. ale extra

 • Gość pisze:

  MAMUSIA I INTEKEKT

 • Gość Nela pisze:

  Straszny snobizm.Nikt z celebrytów nie myśli jak wielką przykrość robią rodzicom,matkom,których nie stać na takie urodziny.A jeśli obejrzą ten artykuł dzieci i zapytają czemu one tak nie mają?I nie mówcie że zarobili to mają.Maja bo dostają zarobki nieadekwatne do swojej pracy.To jest u nas w kraju smutne.Przecietna osobą pracuje na dwóch etatach i to w pełnym znaczeniu słowa pracuje,a nigdy tyle nie zarobi.

  • Gość KASIA pisze:

   Dobrze powiedziane. Więcej nie napiszę bo nie chciałabym tych Państwa obrażać. To po prostu woła o pomstę do nieba i myślę że niebawem Pan Bóg zesle dla ludzi opamiętanie. Przez takich jak oni cierpi reszta Covid i inne plagi a ludzie umierają. Wstyd i hańba i zażenowanie a ogrom ludzi nie ma co jeść.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×