Szukaj

Marina coraz gorzej znosi rozłąkę z mężem. Jej wpis wywołuje ciarki i wzruszenie: „Nie piszę, żeby się użalać”

Marina Łuczenko-Szczęsna nie tylko drży o zdrowie ukochanego męża, który jest obecnie poddawany kwarantannie, ale też z bólem serca patrzy na to, jak ich synek tęskni za tatą. Choć chłopczyk nie rozumie powagi sytuacji związanej z koronawirusem, to czuje, że dzieje się coś bardzo złego.
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko-Szczęsna jest odseparowana od ukochanego męża. Polski bramkarz, podobnie jak inni piłkarze z Juventusu Turyn, czyli z klubu, w którym gra na co dzień, miał kontakt z Daniele Ruganim, u którego potwierdzono koronawirusa. Wojciech Szczęsny poddawany jest obecnie kwarantannie. Zaś jego żona –  co zrozumiałe – coraz gorzej znosi rozłąkę z mężem.

Marina o rozłące z Wojciechem Szczęsnym

Marina swoją rozpaczą podzieliła się z fanami na Instagramie. W poruszającym wpisie zdradziła, że z mężem nie widzieli się już od pięciu tygodni. I – co gorsza – te dni są wręcz przełomowe dla ich syna.

Z dnia na dzień rozumie i mówi coraz więcej, np. przed snem: „Mama, tata w pracy… nie ma. Tatuś tuli, tuli, tu”. Dziś przez otwarte okno Liam usłyszał głos komunikatu dochodzącego z radiowozu jeżdżącego po Warszawie z prośbą, byśmy zostali w domu. Przestraszył się i przybiegł się przytulić. Powiedział z wielkimi oczami: „wirus”. To słowo najbardziej zwróciło jego uwagę, więc postanowił je powtórzyć. Choć ma rok i 9m, doskonale wie, że coś jest nie tak – pisze piosenkarka na Instagramie.

W dalszej części postu Marina zdradziła, że ich syn nigdy nie był z dala od swojego taty tak długo.

Niestety, z wielu względów nie możemy być w tak trudnym momencie razem, co bardzo źle wpływa na mój stan emocjonalny. Nie piszę tego, żeby się nad sobą użalać – zastrzega.

Marina Łuczenko, Wojtek Szczęsny, Liam Szczęsny fot. ONS

Marina Łuczenko, Wojtek Szczęsny, Liam Szczęsny fot. ONS

Piosenkarka dodała, że nie może sobie nawet wyobrazić, przez jaki koszmar muszą przechodzić osoby bezpośrednio dotknięte pandemią. Osoby, które codziennie narażają swoje życie, by pomagać chorym, potrzebującym, czy po prostu idą do pracy po to, byśmy mogli jakoś funkcjonować.

Co muszą czuć ich bliscy? – zastanawia się poruszona.

Marina apeluje do swoich fanów o pozostanie w domach. Gwiazda wierzy, że Polacy nie powtórzą koszmarnego w skutkach błędu Włochów.

Kochani, proszę Was z całego serca – zostańcie w domach! Jeżeli potrzebujecie zaczerpnąć powietrza – wybierajcie balkon, okno bądź własne ogrody. Nie spacerujcie na dworze. Jeżeli Was nie przeraża to, co się dzieje na świecie, to pomyślcie o innych, którzy się boją… Którzy za nas walczą i ryzykują w szpitalach i innych miejscach pracy, zapewniając nam przetrwanie. Możecie wytrzymać bez spacerów, biegów po to, by ich trud i ryzyko nie poszły na marne. By i oni szybko mogli odetchnąć i wrócić do domów do rodzin.

Na Instagramie artystka udostępnia też filmik z piosenką Jamesa Arthura Quite Miss Home, która mówi o rozłące z ukochaną.

Płaczę jak oglądam ten filmik. Ta piosenka odzwierciedla to, co teraz czuję – zakończyła swój wpis.

Trzymamy kciuki za Marinę i Wojtka, podobnie jak fani piosenkarki, którzy w komentarzach wysyłają jej słowa wsparcia.

Zobacz także: Marina Łuczenko po ciąży nie ma żadnych rozstępów. Zdradziła swój sekret idealnej skóry

Marina o rozłące z Wojciechem Szczęsnym

Marina o rozłące z Wojciechem Szczęsnym


Marina Łuczenko – mecz Polska-Austria

Marina Łuczenko – mecz Polska-Austria

Marina Łuczenko w sukience Pato Brasil

Marina Łuczenko w sukience Pato Brasil

Marina Łuczenko i Wojtek Szczesny świętują roczek swojego synka

Marina Łuczenko i Wojtek Szczesny świętują roczek swojego synka

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×