Marietta Witkowska z „Hotelu Paradise” szykuje się do ślubu. Zdradziła, jak będzie wyglądała ceremonia i kiedy powie „tak”

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska szykuje się do ślubu i powiększenia rodziny. Celebrytka zdradziła szczegóły ceremonii, która zbliża się wielkimi krokami. Kiedy powie tak?

Marietta Witkowska to uczestniczka pierwszej polskiej edycji Hotelu Paradise. 25-latka miała trudne początki w programie, ale po tym, jak w końcu otworzyła serce, okazało się, że zabiło ono mocniej dla Chrisa. Razem z nim i pozostałymi uczestnikami show przebywała na Bali, gdzie na oczach widzów zaczęło rodzić się prawdziwe uczucie. Zakochani doszli razem do finału, w którym zwyciężyli. Po powrocie do kraju kontynuowali relacje. Po kilku miesiącach jednak się rozstali, a każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Były partner Marietty został ojcem, a ona odlicza dni do ślubu.

Celebrytka znakomicie wykorzystała popularność, którą przyniósł jej udział w miłosnym reality show. Bardzo prężnie prowadzi swój profil w social mediach i cały czas jest obecna w show-biznesie. Pojawia się też na branżowych imprezach, a na jednej z nich zadebiutowała ostatnio u boku nowego partnera.

Marietta Witkowska z Hotelu Paradise wychodzi za mąż

Marietta przez jakiś czas trzymała swoich fanów w niepewności. W końcu jednak zaczęła pokazywać ukochanego w social mediach i pojawiać się z nim na ściankach. Związek z Patrykiem Świdawskim okazał się być bardzo poważną relacją, która wchodzi w kolejny etap. Celebrytka w końcu odnalazła prawdziwe szczęście i szykuje się do ślubu. Jak się okazuje, ceremonia zbliża się wielkimi krokami.

Marietta zaledwie o kilku miesiącach związku otrzymała od partnera pierścionek zaręczynowy. Błyskotką zaskoczył on ją podczas wspólnych wakacji. Narzeczeni nie mają zamiaru czekać też ze ślubem i już dopinają przygotowania na ostatni guzik, o czym przyszła panna młoda opowiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Poznaliśmy się jakoś na przełomie wakacji, przez znajomych wpadliśmy na siebie i tak zostało. Kupiłam suknię ślubną i z początkiem roku powiemy sobie „tak”. To będzie kameralna impreza. Są takie ceny tych imprez, że wolimy jechać w super podróż – zdradziła.

Witkowska opowiedziała też o dzieciach. Zakochani w niedługim czasie chcieliby także zostać rodzicami.

W ciągu dwóch najbliższych lat pojawi się dziecko. Nie chciałam brać ślubu z powodu dziecka. Nie wiem, czy chciałabym być z facetem tylko dlatego, że jestem w ciąży – wyznała.

Trzymamy kciuki, aby wszystkie plany Marietty się powiodły. Poniżej przypominamy także rozmowę Marietty z reporterką Jastrząb Post, gdzie również opowiedziała sporo o planach powiększenia rodziny.


Marietta Witkowska z partnerem

Marietta Witkowska z partnerem

Marietta Witkowska z partnerem

Marietta Witkowska z partnerem

Marietta Witkowska z nowym partnerem

Marietta Witkowska z nowym partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×