Marianna Schreiber napisała książkę z dedykacją dla męża. „Kawałek ciężkiej pracy”. Kiedy premiera?

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber

Marianna Schreiber postanowiła napisać książkę. Nie zabraknie w niej osobistych zwierzeń. Celebrytka zdradziła szczegóły i zaprezentowała okładkę.

Marianna Schreiber dała się poznać za sprawą udziału w ostatniej edycji programu Top Model. Gwiazda odpadła już na drugim etapie, jednak wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Zainteresowanie wzbudziła wyznaniem, które poruszyło wielu Polaków. Kobieta jest żoną posła Prawa i Sprawiedliwości – Łukasza Schreibera i to w tajemnicy przed nim postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. Nic więc dziwnego, że w mig stała się bohaterką kolorowej prasy.

Wiele osób było ciekawych, jak na jej udział w programie zareagował mąż. Marianna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że ukochany dostrzegł na jej ręku opaskę, którą otrzymuje się przy zgłoszeniu i zaczął zadawać pytania:

Mój mąż dowiedział się wieczorem, kiedy wróciłam z castingu. Zobaczył moją opaskę z Top Model, której jeszcze nie zdążyłam zutylizować i zapytał mnie, co to jest takiego. Powiedziałam mu, że byłam i już wiedział, że jest pozamiatane. Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek. Często jest tak, że mamy inne poglądy. Staramy się, aby ta polityka nie wpływała na nas, ale wpływa, mimo wszystko. Odgrywa ważną rolę w naszym małżeństwie.

Marianna Schreiber napisała książkę

Zdaje się, że Marianna Schreiber korzysta z przysłowiowych pięciu minut sławy. Nie ukrywa, że otrzymuje wiele zapytań odnośnie jej małżeństwa. Wychodząc naprzeciw, napisała książkę.

Mamy to! Patrzycie właśnie na okładkę mojej książki (reszta jeszcze w tajemnicy). Marzenie się spełnia – obwieściła swoim obserwatorom na Instagramie.

Postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i zdradziła, kilka szczegółów jej pierwszego wydawnictwa:

Napisana została przeze mnie poezja. Znajduje się w niej 5 rozdziałów, a w każdym z nich jest 10 wierszy oraz fotografii z sesji zdjęciowej, wykonanej specjalnie na potrzeby książki, przez Sylwestra Zacheję. To książką, w której wierszem opisuję myśli, uczucia, wspomnienia, aktualne przeżycia. Znajdziecie w niej także kilka wierszy, które napisałam na początku 2016 roku-chwilę po porodzie. Wiersze pisałam od 16 roku życia.

Modelka, a teraz również i pisarka, opublikowała fragment z pierwszej strony, który zdradza, do kogo kierowana jest książka:

Tę książkę dedykuję każdej osobie, która w siebie nie wierzy. Każdej osobie, która owładnięta jest strachem i ograniczeniami, którym boi się przeciwstawić. Każdej osobie, która boi się otwarcie wyrażać myśli i uczucia. Każdej osobie, która pragnie żyć po swojemu, ale szept „co ludzie powiedzą” ją od tego odwodzi.
Tę książkę dedykuję swojemu mężowi-…”(co po myślniku-zobaczycie w książce).

Pierwsza książka Marianny Schreiber pt. Udane życie? pojawi się najpierw w formie E-booka, a następnie trafi na półki dobrych księgarni. Jak na razie nie jest znana data premiery.

Jesteście ciekawi, co przygotowała Marianna?


Marianna Schreiber napisała książkę

Marianna Schreiber napisała książkę

Marianna Schreiber - Finał Top Model 10

Marianna Schreiber - Finał Top Model 10

Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber i ich córka

Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber i ich córka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×