Szukaj

Fani „Na Wspólnej” w żałobie. Najpierw Krawczyk, teraz ona. Przegrała nierówną walkę z chorobą. Miała 46 lat

Na Wspólnej

Na Wspólnej

Nie żyje współtwórczyni najpopularniejszych polskich produkcji. O jej śmierci poinformował zespół Aurum Film. Miała zaledwie 46 lat.

Jeszcze nie ucichły echa po odejściu Krzysztofa Krawczyka, a już wypada poinformować o kolejnej śmierci. Przypomnijmy, że legendarny wokalista zmarł w Wielkanocny Poniedziałek w łódzkim szpitalu. Zdążył pożegnać się ze swoją ukochaną żoną, Ewą. Polska pogrążyła się w żałobie.

Tymczasem fani Na Wspólnej jeszcze nie otrząsnęli się po śmierci wykonawcy piosenki z czołówki Krzysztofa Krawczyka, a Aurum Film na swoim profilu na Facebooku zamieścił informację o śmierci kobiety, bez której wiele popularnych polskich produkcji, w tym właśnie serial TVN, mogłoby wyglądać zupełnie inaczej.

Maria Skąpska nie żyje

Maria Skąpska była niezwykle ważną osobą podczas procesu tworzenia największych serialowych hitów oraz przebojów kinowych w naszym kraju. Pracowała na planie jako drugi reżyser, asystentka oraz jako kierowniczka planu. Wystąpiła w filmie Piksele z 2009 roku, którego była także II reżyserem. Film z przymrużeniem oka zaprezentował absurdalne sytuacje, które odpowiednio przedstawione, często trafiają na pierwsze strony codziennych gazet.

Jako reżyser sprawdziła się w serialach: Pułapka, Prawo Agaty, Londyńczycy 2, Na Wspólnej. Współtworzyła świąteczny film Listy do M 2, dramat obyczajowy Chemia oraz głośny film Ostatnia rodzina – opowiadający o familii Beksińskich. Twórcy ostatniego z wymienionych filmów i współpracownicy zmarłej artystki, poinformowali o jej śmierci, publikując wzruszający post na Facebooku:

Dziś bardzo smutny dzień. Odeszła Maria, dla nas wszystkich Maśka, Skąpska. Będzie nam brakować Jej uśmiechu, poczucia humoru, ciepła… Oraz profesjonalizmu najwyższej klasy. Wsparcie dla reżysera, skarb dla producenta. Taka właśnie była Maśka.
Zawsze będziemy pamiętać czas spędzony z Nią podczas pracy przy „Carte Blanche”, „Ostatniej Rodzinie”, „Królu” czy wreszcie „Żeby nie było śladów” – Jej ostatnim filmie, przy którym mimo toczonej walki, dała z siebie wszystko bez żadnej taryfy ulgowej.
Masiu, jeszcze się zobaczymy. I dziękujemy za wszystko.
Zespół Aurum Film – napisano.

Dziś bardzo smutny dzień. Odeszła Maria, dla nas wszystkich Maśka, Skąpska. Będzie nam brakować Jej uśmiechu, poczucia…

Posted by Aurum Film on Wednesday, April 7, 2021

Pod smutnym postem mnożą się komentarze pełne współczucia dla bliskich Marii Skąpskiej.

  • Taka cudowna osoba…Wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.
  • Cudowna osoba, jaka przykra wiadomość . Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
  • Cholernie przykro, cholernie!!! Wspaniała osoba. Bez sensu…
  • To straszna wiadomość. Piękna osoba.

Maria Skąpska miała zaledwie 46 lat.

Pamięć Marii uczciła Agnieszka Dygant, która na Instagramie zamieściła poruszający wpis. Gwiazda zdradziła, jak zapamiętała koleżankę z planu, z którą pracowała przy największych telewizyjnych i kinowych hitach.

Dziś odeszła Masia Skąpska nasza Przyjaciółka , człowiek filmu. Masia …za wszystkie rozmowy , wsparcie , serce , profesjonalizm , miłość do kina , Prawo Agaty, Listy do M… dziękuję. Boże jak smutno bez Ciebie – napisała gwiazda.

Produkcja Na Wspólnej uczciła Krzysztofa Krawczyka

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka producenci Na Wspólnej zdobyli się na piękny gest. Uczcili pamięć zmarłego wokalisty w szczególny sposób – zmienili czołówkę, w której wybrzmiewa jego głos. Nagranie udostępniono na Instagramie. Mogli je także zobaczyć widzowie, którzy we wtorek 6 kwietnia o godzinie 21:15 zasiedli przed telewizorami

Zobacz: Widzowie płakali, gdy zobaczyli czołówkę „Na Wspólnej” po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wzruszający hołd


Maria Skąpska nie żyje

Maria Skąpska nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×