Margaret zaświeciła brzuchem w odważnej sylwestrowej kreacji. Twierdzi, że przybrała na wadze i żartuje z dodatkowych kilogramów!

Margaret

Margaret

Margaret pokazała, jak wyglądał jej strój, w  którym wystąpiła podczas sylwestrowego koncertu w Gdańsku. Odważna kreacja wyeksponowała figurę. Margaret twierdzi, że w święta przybrała na wadze. Zobaczcie, co pokazała. Faktycznie widać dodatkowe kilogramy?

Margaret zadebiutowała w show-biznesie wiele lat temu i długo była jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd muzyki pop. Wydała wiele piosenek, które szybko wpadały w ucho i pojawiały się w ogólnopolskich stacjach radiowych. Nuciła je niemal cała Polska. Pojawiała się również podczas największych imprez muzycznych w kraju. Jej kariera nabierała coraz większego rozpędu. Udzielała wielu wywiadów, brylowała na czerwonych dywanach i pojawiała się na okładkach kolorowych magazynów. Nie stroniła też od branżowych imprez.

Jakiś czas temu nagle zniknęła na kilka miesięcy. Zaniepokojeni fani zachodzili w głowę i zamartwiali się o swoją ulubienicę. Gdy po długiej nieobecności dodała pierwszy post w social mediach, odetchnęli z ulgą. Gwiazda postanowiła przewartościować swoje życie.

Margaret zaświeciła brzuchem na koncercie sylwestrowym

Margaret po powrocie do show-biznesu zaczęła tworzyć muzykę na własnych zasadach i zdecydowanie zmieniła estetykę. Zerwała też kontrakt z dużą wytwórnią i razem z mężem przeprowadzili się do niewielkiego domku w lesie. Od dawna starają się żyć z dala od blasku fleszy. Wokalistka nadal jednak ma ogromną grupę wiernych fanów, którzy czekają na każde jej wyjście na scenę. Ku ich uciesze pojawiła się podczas sylwestrowego koncertu.

Chociaż Margaret nie pojawiła się na dwóch największych imprezach minionej nocy, czyli w Zakopanem i Chorzowie, to swoją obecnością uświetniła koncert zorganizowany w Gdańsku. W sieci pochwaliła się kreacją, którą przygotowała na tę noc. Miała na sobie obcisłą kreację wysadzaną cyrkoniami. Błyszczące ozdoby miała też we włosach.

Wchodząc w 2022 – napisała.

Margaret zwróciła uwagę fanów, że odważny strój wyeksponował jej figurę, i jak twierdzi piosenkarka większy brzuch, który pojawił się, bo podczas świąt gwiazda nie oparła się pierogom! Sama zażartowała na Instagramie ze swojego odstającego brzucha.

Pierogi ze świąt też grały koncert w Gdańsku – napisała wskazując na brzuch.

Rzekomy „brzuszek” Margaret jest tak mikroskopijny, że ciężko dopatrzeć się tam jakiejkolwiek fałdki! Nie ma jednak tego złego, ponieważ gwiazda twierdzi, że przybrała też w pośladkach, co bardzo jej się spodobało. Widać, że ma do siebie ogromny dystans. W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć Margaret w odważnym stroju. Jak wam się podoba jej kreacja z sylwestrowej nocy?


Margaret,

Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×