Margaret wyśpiewała całą prawdę o depresji! Nie przebierała w słowach, poleciały przekleństwa [WIDEO]

Margaret – Przebiśniegi

Margaret – Przebiśniegi

Margaret ewidentnie rozpoczęła nowy etap w swoim życiu – nie tylko prywatnym, ale i zawodowym. W najnowszym singlu Przebiśniegi odpowiada na plotki o depresji i soczyście klnie...

Kiedy pod koniec ubiegłego roku Margaret nagle zniknęła z mediów – zaskoczyła wszystkich. No bo jak to? Były przeboje, pełne sale i złote płyty, i nagle dziewczyna z pięknym uśmiechem o twarzy aniołka, która miała przed sobą świetlaną karierę w kraju i za granicą, zdecydowała się wycofać z branży. Dlaczego?

Po nagraniu albumu Gaja Hornby wokalistka zerwała międzynarodowy kontrakt. To była bardzo odważna i przełomowa decyzja, gdyż dzięki firmie Warner Music Group, jej przeboje były prezentowane w stacjach radiowych w całej Europie. Nagle młodej artystce ten „kolorowy” świat przestał się podobać. Nie chciała iść na kompromisy, które są związane ze światową karierą.

Zamiast międzynarodowej sławy Margaret wybrała ślub z Piotrem Kozieradzkim, funkcjonującym pod pseudonimem KaCeZet, i założenie z nim wytwórni muzycznej – Gaja Hornby Records.

Margaret powróciła na Instagram w marcu. Opublikowała wówczas krótkie wideo z oświadczeniem oraz ogromną prośbą do fanów – została zaproszona do wzięcia udziału w Rak’n’Roll Music przez fundację wspierającą walkę z chorobą nowotworową. Gwiazda obiecała, że napisze singiel, gdy uzbiera 100 tysięcy złotych. Jak obiecała, tak zrobiła. W marcu wypuściła singiel Nowe plemię.

Margaret – Przebiśniegi: nowa piosenka

Teraz przyszła pora na kolejny singiel. Tym razem to piosenka Przebiśniegi, którą jakiś czas temu Margaret prapremierowo wykonała na antenie newonce.radio. Za swój występ zebrała wiele pozytywnych opinii, a fani domagali się wersji studyjnej utworu.

Inspiracją do stworzenia Przebiśniegów stała się soczysta wypowiedź w jednym z wywiadów, którego Margaret udzieliła kilka lat temu dla TVP3 Opole. Artystka próbowała wytłumaczyć, o czym jest ostatni z utworów. Miała jednak problem z ubraniem myśli w słowa i w końcu wypaliła do dziennikarki: „k***a, jeszcze raz, nie?” . Wtedy usłyszała, że rozmowa jest relacjonowana na żywo w mediach społecznościowych. Właśnie ten fragment wywiadu został wykorzystany w nowym numerze jako „efekt zdystansowania i spojrzenie z przymrużeniem oka na to, co było” – jak podano w komunikacie dla prasy.

W nowym utworze Margaret zaprzecza swojej depresji, o której rozpisywały się media:

nie mam depresji
tak gadają
wierz mi, albo wierz im
tych co lubią robić halo wam i prestiż
wam się widzi stać pod ścinaką
a mi niezbyt.

Wokalistka zaskakuje także swoją dojrzałością. Nie chce już być gwiazdką z preselekcji na Eurowizję czy pluszową maskotką. W nowym singlu zauważa, że na świecie jest sporo ważnych rzeczy, które wymagają naszej uwagi:

…jest tyle wokół ważnych kwestii
fundacja Rak n’ Roll
i zbiórka pieniędzy
przejść przez raka trudno bez nich – rapuje w „Przebiśniegach”.

Jak wam się podoba nowa Margaret? Nam bardzo.


Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×