Margaret nagrała nową piosenkę i teledysk „Nowe plemię”. Szykuje się hit wiosny [WIDEO]

Margaret zakończyła pierwszy etap zbiórki pieniędzy dla fundacji Rak'n'Roll. Z tej okazji, zgodnie ze swoją obietnicą, nagrała nową piosenkę i teledysk. Nowe plemię jest już w sieci.

Margaret w grudniu ogłosiła przerwę od świata mediów. Gwiazda przez kilka miesięcy nie pojawiała się ani na salonach, ani w social mediach. Zrezygnowała nawet z sylwestrowego występu w Zakopanem.

Podczas swojego „urlopu” od show-biznesu Margaret naładowała baterie, poukładała myśli i skupiła się na nowych projektach. Jak napisała na Instagramie, jej priorytetem było zadbanie swoje zdrowie i odzyskanie równowagi. W międzyczasie wyszła za mąż za kompozytora – KaCeZeta, z którym nagrała swoją ostatnią płytę Gaja Hornby.

Margaret: Nowe plemię z teledyskiem

Na początku marca Margaret zamieściła na Instagramie film, w którym zaapelowała do fanów w ważnej sprawie. Piosenkarka mocno zaangażowała się w pomoc dla Fundacji Rak’n’Roll, która wspiera chorych w walce z chorobą nowotworową. Margaret jest pierwszą gwiazdą, która wzięła udział w akcji „tworzenia nowego gatunku muzyki”:

Bardzo się cieszę, że Rak’n’Roll zaprosił mnie do swojego najnowszego projektu i tworzenia nowego gatunku muzyki! To dla mnie mega wyróżnienie. Bardzo podziwiam osoby przechodzące przez raka za ich wytrwałość i siłę, dlatego mam nadzieję, że razem uda nam się stworzyć ruch, dzięki któremu poczują mnóstwo miłości i moc dobrej energii płynących z Rak’n’Roll Music – powiedziała.

Oczywiście Margaret danego słowa dotrzymała. Ostatnio pojawiła się w NewOnce Radio, aby opowiedzieć o swojej zbiórce dla fundacji. Podczas wystąpienia zaprezentowała piosenkę Przebiśniegi, za którą zebrała sporo pozytywnych opinii. Teraz jednak przyszła pora na finał akcji. Na Instagramie możemy podziwiać teledysk do zapowiadanej piosenki – Nowe Plemię.

Fani Margaret oczywiście nie zawiedli. W sumie zebrano 20 tysięcy złotych, ale to nie koniec zbiórki. Artystka apeluje do kolejne wpłaty. Jej celem jest przekazanie na szczytny cel 100 tysięcy złotych.

Jak wesprzeć fundację Rak’n’Roll?

W Rak’n’Roll Music może wziąć udział każdy, wpłacając pieniądze na rzecz Fundacji. Mechanizm jest prosty – wystarczy wejść w zbiórkę założoną przez Margaret i zrobić przelew. Minimalna kwota wpłat w ramach zbiórki to 20 złotych. Zachęcamy do udziału.


Margaret – Nowe plemię, okładka singla

Margaret – Nowe plemię, okładka singla

Margaret - Pytanie na Śniadanie

Margaret - Pytanie na Śniadanie

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×