Dziennikarz TVN24 zaliczył zabawną wpadkę na wizji. Teraz przeprasza widzów: „Proszę o wybaczenie”

Marcin Wrona

Marcin Wrona

Marcin Wrona zaliczył wpadkę w programie na żywo emitowanym na antenie TVN24. Dziennikarz, który relacjonuje dla widzów wybory w USA, postanowił przeprosić za swoje zachowanie. 

Programy emitowane na żywo rządzą się swoimi prawami. Gdy osoba wypowiadająca się na wizji zaliczy drobne potknięcie, nie może zrobić dubla, a wpadka idzie w świat. Niedawno na własnej skórze doświadczył tego Artur Orzech, który w programie Szansa na sukces, przekręcił nazwisko Viki Gabor. Archiwalny występ zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 zapowiedział:

Zobaczmy jak to zaśpiewała Gabi — powiedział prowadzący.

Marcin Wrona o wpadce w TVN24. Jak się tłumaczy?

Potknięcia zdarzają się nie tylko w programach rozrywkowych, ale także w informacyjnych. Przekonał się o tym Marcin Wrona, amerykański korespondent Faktów TVN. W czwartek po południu połączył się ze studiem TVN24. Gdy chciał opowiedzieć o wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, niespodziewanie ziewnął. Nie udało mu się opanować odruchu, co nie umknęło uwadze widzów.

Dziennikarz postanowił całą sytuację obrócić w żart. Po emisji materiału w mediach społecznościowych dodał wpis, w którym przeprosił za swoje zachowanie, argumentując, że ostatnio zbyt mało sypia:

Proszę o wybaczenie! Korespondent relacjonujący dla Państwa od miesięcy amerykańską kampanię wyborczą jest nieco zmęczony i niedospany, co uchwyciła kamera. PRZEPRASZAM!

Proszę o wybaczenie! Korespondent relacjonujący dla Państwa od miesięcy amerykańska kampanie wyborcza jest nieco zmęczony i niedospany co uchwyciła kamera. PPRZEPRASZAM!

Posted by Marcin Wrona, TVN USA on Thursday, November 5, 2020

Internauci wcale nie mają mu za złe tego zachowania:

  • Ma Pan do tego całkowite prawo! Lepiej szczerze sobie ziewnąć niż głupoty gadać.
  • Nawet to ziewanie w Pana wykonaniu ma swój urok, więc dziękujemy za świetną relację.
  • Ziewnięcie czyni przekaz bardziej autentycznym. Pokazuje jeszcze dobitniej, że po drugiej stronie kamery stoi człowiek. Ze zmęczeniem i niewyspaniem….

Warto wspomnieć, że praca korespondenta nie jest łatwa przez różnice czasowe. Gdy w Polsce trwa dzień i widzowie chcą poznać najnowsze wiadomości z USA, w Stanach Zjednoczonych jest bardzo wczesny poranek lub środek nocy.

Kim jest Marcin Wrona?

Wrona karierę dziennikarską rozpoczął w 1989 roku w Radiu Kraków. Rok później przeszedł do RMF FM. W latach 1994–1996 był jednym z gospodarzy programu publicystycznego Puls dnia w TVP1. Od 1997 pracuje w telewizji TVN. Od 2006 jest korespondentem Faktów w Stanach Zjednoczonych.


Marcin Wrona zaliczył wpadkę na antenie TVN

Marcin Wrona zaliczył wpadkę na antenie TVN

Marcin Wrona jest korespondentem TVN

Marcin Wrona jest korespondentem TVN

Marcin Wrona jest korespondentem TVN

Marcin Wrona jest korespondentem TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×