Szukaj

Eurowizja Junior 2020. Prowadzący „Szansę na Sukces” zaliczył wpadkę. Nie zgadniecie, jak przedstawił Viki Gabor

Szansa na sukces - wpadka prowadzącego

Szansa na sukces - wpadka prowadzącego

Eurowizja Junior 2020. O udział w programie walczyły trzy młode i zdolne artystki, które zmierzyły się ze sobą podczas finału programu Szansa na Sukces, emitowanego na żywo. Prowadzący zaliczył wpadkę. Nie zgadniecie, jak przedstawił Viki Gabor.

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już w listopadzie. Ze względu na pandemię koronawirusa wprowadzono pewne ograniczenia. Uczestnicy nie przyjadą do Warszawy, a swoje konkursowe występy będą nagrywać w studiach znajdujących się w krajach, z których pochodzą.

Wydarzenie odbędzie się jednak na żywo. W studiu pojawią się jedynie prowadzący i goście specjalni. Portal eurowizja.org już jakiś czas temu donosił, że prawdopodobnie nie będzie publiczności.

Prowadzący Szansę na Sukces zaliczył wpadkę. Jak przedstawił Viki Gabor?

Reprezentanta Polski, podobnie jak w zeszłym roku, wybierają widzowie i jurorzy programu Szansa na Sukces. O tę szansę walczyły trzy młode, zdolne wokalistki: Alicja Tracz, Lena Marzec oraz Agata Serwin. Uczestniczki zaprezentowały dwa utwory: jeden pochodził z ogólnego repertuaru, drugi to oryginalna piosenka przygotowana na konkurs.

Finał, w przeciwieństwie do poprzednich odcinków programu, był transmitowany na żywo. Prowadził go Artur Orzech, który rozmawiał z artystkami, a także zapowiadał ich występy.

Dziennikarz nie uchronił się jednak od wpadki. Gdy zapowiadał Lenę, która wykonywała utwór Viki Gabor Superhero, chciał zaprosić widzów do obejrzenia finałowego występu sprzed roku. Przekręcił jednak nazwisko nastoletniej gwiazdy, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019:

Zobaczmy jak to zaśpiewała Gabi — powiedział prowadzący.

Szybko się jednak poprawił i właściwie przedstawił artystkę. Wyłapaliście tę wpadkę?

Kto będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior 2020?

Najlepszą okazała się Alicja Tracz. To ona będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior 2020 już w listopadzie. Wykona piosenkę przygotowaną przez Gromee’go —I will be standing. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.


lena.marzec_official_118801878_593417431338271_7183974128758703042_nAla Tracz — finał Szansy na Sukces, Eurowizja Junior 2020

Ala Tracz — finał Szansy na Sukces, Eurowizja Junior 2020

Lena Marzec — finał Szansy na Sukces, Eurowizja Junior 2020

Lena Marzec — finał Szansy na Sukces, Eurowizja Junior 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×