Marcin Prokop nie podarował Tomaszowi Kammelowi komentarza po występie The Black Eyed Peas. Mistrzowska szpila!

Marcin Prokop wbija szpilę Tomaszowi Kammelowi

Marcin Prokop wbija szpilę Tomaszowi Kammelowi

Sylwester 2022 TVP. Marcin Prokop komentuje występ The Black Eyed Peas i komentarze na temat ich tęczowych opasek. Nieźle dogryzł przy tym Tomaszowi Kammelowi. Co opublikował?

Na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem zagraniczną gwiazdą była słynna amerykańska formacja The Black Eyed Peas. Członkowie zespołu wyszli na scenę z opaskami w tęczowych barwach. Co więcej, chwilę przed wykonaniem utworu Where Is The Love? powiedzieli:

Piosenkę dedykujemy tym, którzy doświadczyli nienawiści. […] Osobom pochodzenia żydowskiego, afrykańskiego i osobom LGBT+ – padło ze sceny.

Prowadzący imprezę szybko zareagowali. Ogłosili, że wszystko to było wcześniej zaplanowane i zgodne ze scenariuszem.

Żeby uciąć wszelkie spekulacje, wszystko było umówione na najwyższym szczeblu. Włącznie z każdym elementem stroju – powiedział prowadzący ze sceny zaraz po występie grupy.

Kilka godzin później Tomasz Kammel wydał też oświadczenie i rozwiał wątpliwości ws. komunikatu, jaki wygłosił. Udostępnił na Instastory fragment artykułu z Gazeta.pl:

Gwiazda Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem – zespół Black Eyed Peas – pojawił się w sobotę wieczorem na scenie w tęczowych opaskach. Prowadzący koncert Tomasz Kammel podkreślił, że stylizacje członków zespołu były wcześniej zaplanowane. Tymczasem użytkownicy mediów społecznościowych odbierają to jako jednoznaczny gest solidarności z osobami LGBT.

Dziennikarz potwierdził, że internauci się nie mylą.

No i bardzo dobrze to odbierają – skomentował doniesienia.

Krótkie oświadczenie opatrzył hasztagiem: czaswyluzować.

Cała sytuacja nie umknęła wnikliwemu, dziennikarskiemu oku Marcina Prokopa. Postanowił nieco zakpić ze stacji i kolego po fachu.

Marcin Prokop wbija szpilę Tomaszowi Kammelowi i TVP

Po całym zamieszaniu medialnym ws. występu The Black Eyed Peas i komentarzu Tomasza Kammela, na profilu Marcina Prokopa pojawił się bardzo wymowny wpis. Dziennikarz zapozował w różowym garniturze.

żeby ukrócić wszelkie spekulacje, wszystko było umówione na najwyższym poziomie, włącznie z każdym elementem stroju – napisał.

Nie może być najmniejszych wątpliwości, że to nie jest przytyk do kolegi z branży i stacji, w której ten pracuje. Oglądaliście sylwestra TVP? Co myślicie o występie The Black Eyed Peas?


Marcin Prokop wbija szpilę Tomaszowi Kammelowi

Marcin Prokop wbija szpilę Tomaszowi Kammelowi

The Black Eyed Peas - Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

The Black Eyed Peas - Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

The Black Eyed Peas - Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

The Black Eyed Peas - Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Komentarze

 • Gość z TVP pisze:

  P.TOMASZU—— jestem P.FANKA, SYLWESTER BYL SUPER, mnie zadne opaski,przepaski nie przeszkadzaja.Muzyka,spiew najwazniejszy.Pozdrawiam Pana.

 • Viki pisze:

  Bo Chyba polską rządzą panowie z Pis i księza.Co wy o tym myslicie??

 • Gość Toja pisze:

  Wstyd tylko że takie pryki z średniowiecznymi poglądami są w naszym rządzie. Pederasci wśród kleru im nie przeszkadzają, ale LGBT już tak.

 • Eliza pisze:

  Jak widać telewizja Polska utarła im nosy i dopiekła. Cała ta melania będzie płacić karę i jeszcze jej pare złotych przeszło koło nosa. Zamiast do Zakopanego pojechała gdzieś do Chorzowa. Niedługo jak Modern Talking będzie grała w jaka to Melodia. Polacy nie są uprzedzeni jeśli zaprosili czarnosór’ch i Indianina. Brawo Sara! Dinozaury Maryla i Beatka i Malenczuk niech zadowalają piernika Prokopa.

 • Gość pisze:

  Pań Prokop zawsze trafia celnie. Brawo

 • Momo pisze:

  Ja myślę, że to nie był spontan. Tak naprawdę ośmieszyli tylko Melani, bo w PL mamy wolność słowa i możemy sobie popierać kogo chcemy (jeszcze) . Politycy Pisu to ludzie mało postępowi i ograniczeni (ze swoim twardym elektoratem pińcetplus), ale ci co pracują przy produkcji takich eventów muszą mieć jednak pare klepek w głowie bo to jest proszę Państwa biznes- showbiznes.

 • Ewa pisze:

  Bez sensu. Widać żal d*pę ściska. Będą tak biadolić. Telewizja Polska trochę ich uokorzyła.

 • Gość pisze:

  Jak inni wiadomo źe krasnal pokona elfy i gnomy czerwonką 100lat 100lat niech źyje czesio nam i wiedzma szajs alle twój stary to fajny gosć a skąd on ma takie newsy z kompa wyrzuconego przez okno z magazynów onlyfans ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×