Szukaj

Była gwiazda „DD TVN” rzuciła pracę przez Facebooka. Po miesiącu. Rzecznik prasowy ujawnia kulisy rozstania

Dzień Dobry TVN – byłe gwiazdy

Dzień Dobry TVN – byłe gwiazdy

Była gwiazda Dzień Dobry TVN po miesiącu pożegnała się z nową pracą. Komunikat o odejściu pojawił się na Facebooku. Rzecznik prasowy komentuje. Nie ukrywa swojego zaskoczenia.

Marcin Meller przez kilka lat pracował w stacji TVN. Widzowie niemal codziennie mogli go oglądać w programie Dzień Dobry TVN. W połowie zeszłego roku do mediów dotarła informacja o odejściu dziennikarza z obsady śniadaniówki. W tym samym czasie stację zdecydowała się opuścić jego programowa partnerka Magda Mołek.

Meller otwarcie mówił o nowych projektach. Nie chciał jednak zdradzać szczegółów. Opowiedział tylko, dlaczego nie widział się już dłużej w popularnym porannym paśmie.

Zrezygnowałem, potem wróciłem i teraz znowu odszedłem. Jako syn dyplomaty powiem tak: rozstawałem się z różnymi miejscami pracy w moim życiu, ale zawsze robiłem to tak, by utrzymać kontakt z ludźmi i nawet jeśli nie wrócić, to żeby móc zawsze odwiedzić to miejsce w przyjacielskiej atmosferze. Tak też jest z „Dzień Dobry TVN” – mówił w rozmowie z portalem Plejada.

Pomysł odejścia z TVN-u już od jakiegoś czasu tlił mu się w głowie. Decyzja Magdy była jedynie zapłonem i stworzyła naturalną sytuację do tego, by pożegnać się ze śniadaniówką.

Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem -mówił dla Plejady.

Miesiąc temu media obiegła informacja, że dziennikarz znalazł nową posadę.

Marcin Meller złożył rezygnację: żegna się z WP

15 listopada tego roku Marcin Meller objął posadę redaktora naczelnego serwisu Wirtualna Polska. Wydawało się, że będzie to dla niego wymarzona praca. Niestety nie zagrzał tam miejsca zbyt długo. Dzisiaj poinformował, że złożył rezygnację ze stanowiska. O wszystkim napisał na Facebooku.

Właśnie złożyłem rezygnację z funkcji redaktora naczelnego Wirtualnej Polski.

Właśnie złożyłem rezygnację z funkcji redaktora naczelnego Wirtualnej Polski.

Posted by Marcin Meller on Friday, December 4, 2020

Zdaje się, że dziennikarz nie konsultował swojej dedycji z portalem, na co wskazuje komentarz rzecznika Wirtualnej Polski, Michała Siegiedy.

Jesteśmy zaskoczeni decyzją Marcina Mellera o rezygnacji z funkcji redaktora naczelnego WP. Żałujemy, że nie dał nam szansy na rozmowę o powodach, bo w tym samym momencie przekazał tę wiadomość publicznie. Nic nie wskazywało na to, że nie podejmie się realizacji swoich planów.

Marcin Meller nie zdradził powodów swojej rezygnacji. Portal Plejada próbował skontaktować się z dziennikarzem i poznać przyczyny jego nagłej decyzji. Niestety nie udało się im uzyskać żadnego komentarza w tej sprawie, gdyż ma on wyłączony telefon.


Marcin Meller -studio DDTVN

Marcin Meller -studio DDTVN

Kinga Rusin i Marcin Meller byli duetem przez kilka lat

Kinga Rusin i Marcin Meller byli duetem przez kilka lat

Marcin Meller wychodzi z Dzień Dobry TVN - paparazzi

Marcin Meller wychodzi z Dzień Dobry TVN - paparazzi

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    TVPIS od kilku dni w wiadomościach robi zawoalowana nagonkę na WP- moim zdaniem przez Mellera i jego tatę – obaj są z opozycji 🙂

  • Gość pisze:

    W WP sie bardzo złe dzieje . To jest mega toksyczna organizacja zarządzana przez kilku narcystycznych Top managerów – bez liderskiego przygotowania .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×