Marcin Hakiel coraz śmielej relacjonował nowy związek, a tu takie coś! Nowa deklaracja srogo rozczaruje fanów

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel niedawno wszedł w nowy związek. Teraz złożył odważną deklarację. Jej treść będzie sporym rozczarowaniem dla jego fanów. 

Marcin Hakiel wkroczył do wielkiego świata jako tancerz. Lata temu wziął udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie uczył tańca Kasię Cichopek. Młodzi artyści tak bardzo przypadli sobie do gustu, że stworzyli związek, który wkrótce potem sformalizowali. Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci. Niestety ich relacja rozpadła się po 17 latach wspólnego życia, o czym poinformowali kilka miesięcy temu.

Pierwsze tygodnie były dla Marcina bardzo ciężkie. Początkowo musiał nawet udać się na terapię, aby jakoś przetrawić rozstanie. Z czasem było już tylko lepiej. Po tym, gdy pojechał na tropikalne wakacje, zaczął coraz bardziej angażować się w internecie. W jednym z wywiadów nie krył, że ma spore powodzenie wśród kobiet, ochoczo ślących do niego wiadomości w social mediach.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyjawił.

Z czasem życie singla stało się dla niego echem przeszłości.

Marcin Hakiel przekazał smutne wieści

Przystojniak odnalazł szczęście u boku atrakcyjnej blondynki. Choć początkowo próbował ukryć związek, tabloidy szybko przekazały dobrą nowinę opinii publicznej. Od kilku tygodni Marcin coraz śmielej chwalił się nową relacją. Na jego profilu na Instagramie znalazły się zdjęcia ze wspólnych spacerów, z wyjazdu nad wodę i z wesela, na które wybrali się razem z ukochaną.

Na żadnym z tych ujęć nie było jednak widać twarzy blondwłosej piękności. Dziennikarze Faktu zapytali go o to, dlaczego w ten sposób ukrywa tożsamość kobiety. Marcin wytłumaczył to i złożył deklarację, która rozczaruje fanów.

Jestem po długim medialnym związku i nie zamierzam mieć takich kolejnych – stanowczo zadeklarował. I dodał: – Zamierzam być szczęśliwy. W sumie dzieci są coraz większe, pieluch już zmieniać nie trzeba, może więc będzie więcej czasu na jakieś dodatkowe rozrywki.

Myślicie, że tancerz z czasem zmieni zdanie?


Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel z partnerką

Marcin Hakiel z partnerką

Komentarze

 • Jaca pisze:

  Może na chłopców się przestawi?

 • Jo pisze:

  Jaki on brzydki, wstrętny, a ta końska szczena sztuczna fujjjjj

 • Pszczółka Maja.....🐝 pisze:

  ……🐝🐝. Chcial wolnosciiii…..i odzyskał………..🐝jest. przyzwoity………🐝

 • Ggg pisze:

  Bo to On chcial miec wolnosc a nie Kasia a ta Pania to juz dlugo zna jak jeszcze byl w zwiazku i jak On moze jeszcze uwazac,ze ma fanow zero wstydu,dzieciakow szkoda.

 • Gość135 pisze:

  Justyna Żyła?

  • GoscSmerfetka pisze:

   🧚 Bingo i jest ładna ,ładniejsza a kaśka była zwykła najzwyklejsza, dzięki niemu się jej coś tam udało ale on już ma wolność 🎉💝 👅

 • 🐝Pszczółka Maja........ pisze:

  sobie lataaaa…….. 🐝🐝🐝🐝🐝🐝 A ta Twoja wolność od kiedy tak naprawde…..??🐝🐝🐝 Bardzo żeś się szybko pocieszył ….momentalnie 🐝🐝🐝🐝🐝🐝 I zobaczymy………🐝

 • 🐝Pszczółka Maja........ pisze:

  sobie lataaaa…….. 🐝🐝🐝🐝🐝🐝 A ta Twoja wolność od kiedy tak naprawde…..??🐝🐝🐝 Bardzo żeś się szybko pocieszył ….momentalnie 🐝🐝🐝🐝🐝🐝 I zobaczymy…..🐝

 • Gość pisze:

  Zdrowia po co pieluchy jak moźna się bawić moźna moźna siedze sobie w pubie przy piweczku przy meczyku a tu 100 niemców wlatuje z maczetami heelooł a gdzie strój wieczorowy dresy ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×