Marcin Hakiel z nową partnerką rozkręcają biznes! Ukochana tancerza dała mu gotowy przepis na sukces. Znamy szczegóły

Marcin Hakiel i jego partnerka we wspólnym oświadczeniu

Marcin Hakiel i jego partnerka we wspólnym oświadczeniu

Marcin Hakiel z nową partnerką szykują wspólny biznes? Na żywo donosi o planach zawodowych pary, które mają szansę okazać się ich pierwszym wspólnym sukcesem.

Marcin Hakiel kilka miesięcy temu rozstał się z Katarzyną Cichopek. Para ogłosiła decyzję w social mediach, gdzie opublikowała oświadczenie. Formalności rozwodowych dopełnili dopiero w sierpniu, jednak wszystko odbyło się bez niepotrzebnej burzy. Małżonkowie wcześniej dogadali się co do podziału wspólnego majątku i opieki nad dwojgiem dzieci:

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – mówi Aldona Wleklak (agentka Cichopek) w rozmowie z Jastrząb Post.

Tancerz już przed rozwodem nie ukrywał, że ma ogromne powodzenie u kobiet. Podczas wizyty w programie Miasto Kobiet pochwalił się, że na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej nie narzeka:

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyjawił.

Marcin Hakiel rozwija nowy biznes z partnerką

Marcin, będąc po rozwodzie, przestał ukrywać swoją nową miłość. Obecną partnerkę poznał tuż po rozstaniu z Kasią. Tabloidy donosiły, że tancerz i śliczna blondynka najpierw rozmawiali ze sobą w sieci. Dopiero z czasem zdecydowali się umówić się na randkę. Kobieta pochodzi z Wrocławia, ale odległość ani trochę im nie przeszkadza. Odwiedzają się regularnie i spędzają razem sporo czasu.

Były mąż Kasi Cichopek zaczął wrzucać wspólne zdjęcia do sieci. Po serii pytań od fanów razem z ukochaną wydali oświadczenie. Dzięki niemu wiemy, że ukochana tancerza nie pokaże swojej twarzy w social mediach:

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M – pisał w sieci.

Zdaje się, że Marcin poważnie myśli o nowej relacji, ponieważ ukochana już planuje wspieranie go w prowadzeniu szkół tańca. Tajemnicza „D” znalazła przepis na rozkręcenie biznesu Marcina. Podobno zaproponowała mu, żeby otworzył kolejną szkołę – tym razem we Wrocławiu, z którego ona pochodzi:

Nowa sympatia przekonuje go, by jego Akademia Tańca wyszła ze stolicy i rozpoczęła działalność m.in. we Wrocławiu – zdradził w rozmowie z „Na żywo” znajomy Marcina.

Myślicie, że Marcin skusi się na biznesową propozycję partnerki? Zważywszy na to, że działalność z powodzeniem prowadzi od wielu lat i nie narzeka na brak klientów, to Akademia Tańca w woj. dolnośląskim mogłaby spotkać się z pozytywnym odbiorem.

Jak na razie sam zainteresowany nie skomentował tych doniesień.


Marcin Hakiel z nową partnerką
Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

3Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Komentarze

 • Studentka pisze:

  Jest przyzwoity znalazł fajniejsza uwilnil sie od kiepskiej żony ale to już nuuuudneeeee i przyyykreeeeee

 • ekk pisze:

  Duża, Kasia filigranowa dużo ladniejsza

  • Gość😂 pisze:

   Krasnal ogrodowy z KINGSAJZA ale jaki pazerny na kasę jak smok😂😝😂

  • Gość pisze:

   I cóż z tego jak go zdtadzala i się przyznała że na Kurzaja ,i to ona rozwalił małżeństwo i dlatego cały czas rozdziawia gębę bo unieszczesliwila męża poszukiwał 2 tatusia i ma wszystkich gdzieś. A po za tym robi z rodzicow kozly ofiarne bo jak powiedziala w wywiadzie ,,ze rodzice jej wpoili wartosci rodzinne ,, dziękuję za taki szlak dzieciom i mężowi.

 • Gość pisze:

  Panie Marcinie ,z całą sympatią życzę Panu i partnerkę wszystkiego co najlepsze ,ale proszę uszanować decyzje partnerki co do prywatności. Super że wreszcie możecie przejść w następny fajniejszy i przyjemniejszey etap w życiu, ale czy nie warto zachować tych szczególnych przeżyć dla siebie i nie roztrzasac życia osobistego ? .Temat został zamknięty proszę dla Państwa o przemyślenie, czy nie lepiej usunąć się w cień i nie narażać się na uszczypliwe i nieprzyjemne komentarze . Niech Pan pozostanie dla obserwujacych sympatyczną ,i pozytywną osobą .

 • Ważka sexy pisze:

  Nie wiem czy tak jest ale chyba te profile na Tindrer ma pan nadal aktywne co jakiś czas ….. no ale otwarte związki są całkiem mile ,, 😼

 • Gość pisze:

  Fajniejsza od Kaśki. Wyższa.

 • Gość pisze:

  Fajniejsza od Kaśki. Wyższa.

 • Gość Wert pisze:

  Brawo Nela. Ale to raczej dziennikarze nie mają co pisać, a my jak te pelikany łykamy wszystko i czytamy.

 • Gość Nela pisze:

  Tydzień z nią, tydzień z dziećmi. Innego wyjścia nie ma. Zbyt dużo ciebie Marcinie w mediach, dałbyś spokój. Żyj jak sobie chcesz, ale nie zanudzaj innych. Czy my piszemy do ciebie o naszym życiu?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×