Cichopek i Kurzajewski na ustach całej Polski – zaręczyny, pierwszy wywiad… Co na to Marcin Hakiel? Wymowna publikacja tancerza

Marcin Hakiel reaguje na zaręczyny Cichopek

Marcin Hakiel reaguje na zaręczyny Cichopek

Jak Marcin Hakiel zareagował na pierwsze wspólne wielkie wyjście Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego i doniesienia o ich zaręczynach? Zobaczcie, co opublikował.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek już są po rozwodzie i zgodnie dzielą się opieką nad dwojgiem dzieci: Adamem Heleną. Tancerz po rozstaniu z żoną związał się z tajemniczą Dominiką, której twarzy nigdy nie pokazuje w mediach społecznościowych, ale z nieśmiało pokazywanych rąbków prywatności wynika, że ich relacja świetnie się rozwija.

Od kilku dni jednak Hakiel musi mierzyć się z wszechobecnymi informacjami na temat swojej byłej żony i jej nowego partnera, Macieja Kurzajewskiego. Jak na nie reaguje?

Marcin Hakiel reaguje na medialną burzę wokół Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są w centrum medialnej burzy. Wszystko przez to, że była żona prezentera, Paulina Smaszcz zdecydowała się na serię wywiadów, w których rozlicza się ze swoją przeszłością. Największe zamieszanie spowodowała niedawna rozmowa dziennikarki z Anną Zejdler. Nie zabrakło w niej bardzo osobistych wątków, które do tej pory były ukrywane przed opinią publiczną. Spór raczej długo nie dobiegnie końca, zwłasza że Smaszcz postawiła twarde warunki byłemu mężowi.

Do tego wszystkiego od wczoraj media dosłownie zalewają wieści na temat Macieja i Kasi. Pojawili się razem na koncercie z okazji 70-lecia TVP. Chętnie pozowali do zdjęć, a nawet udzielili reporterce Jastrząb Post pierwszego wywiadu, w którym sporo zdradzili na temat swojej relacji.

My cieszymy się naszym życiem. Jest nam po prostu dobrze. Życzymy wszystkim szczęścia. I myślę, że nigdy nie interesowało nas to, co dzieje się dookoła nas, co dzieje się u kogoś innego, skupiamy się na naszym życiu, na naszych wspólnych relacjach i na tym, żeby w pracy być profesjonalistami od pierwszej do ostatniej minuty programu. To jest dla nas naprawdę najważniejsze – mówił nam Kurzajewski.

Do tego wszystkiego dowiedzieliśmy się, że zakochani są już zaręczeni. Jako pierwsi zauważyliśmy pierścionek znajdujący się na palcu prezenterki, a następnie znajomy pary potwierdził nasze domysły.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówił nam informator.

Tymczasem wśród tych wszystkich doniesień, Marcin Hakiel zachowuje podziwu godny spokój. Nie komentuje, nie udziela wywiadów, nie publikuje znaczących postów. Po prostu zajmuje się swoimi szkołami tańca, sam ćwiczy, a także skupia się na dzieciach i nowym związku. Chyba Paulina Smaszcz powinna brać z niego przykład.


Marcin Hakiel trenuje w swojej szkole tańca

Marcin Hakiel trenuje w swojej szkole tańca

Marcin Hakiel trenuje w swojej szkole tańca

Marcin Hakiel trenuje w swojej szkole tańca

Marcin Hakiel trenuje w swojej szkole tańca

Marcin Hakiel trenuje w swojej szkole tańca

Komentarze

 • Gośćja pisze:

  Patologia

  • Gość pisze:

   Ja też nie widzę żeby tu była miłość, to jakaś gra, tylko dla sławy ona jest, hehe i on z nią, ciekawe jak długo będą ze sobą, miała miłość, pięknie razem tanczyla Marcinem i został jej mężem, to jest miłość. A tu to jakaś gra. Kogoś grają. Dziwna sprawa, zaplanowana, ale już powrotu Cichopek niech się nie spodziewa do męża. Zdrajczyni. Dzieciom zachwiał się świat, że można ot tak odejść, a co, przecież rodzina może być tylko na papierze. Żałosne dla dzieci. No mama Kaśka nie daje przykładu. Idzie za sława i tylko się fidrymuje i ustawki robi, raz tak raz tak. Prawie pół naga. Dzieci to widzą. Żałosne.

  • Kkk pisze:

   Nuda nuda nuda

  • Rubik pisze:

   Czemu im robicie darmową reklamę nie można czytać tych artykułów gdzie wejdziesz Cichopek i kurzajewski i miłość do lansu żenada . Miłość to piękne uczucie moje i osoby która kocham a nie milosc dwóch rozwodników krzywdzących byle rodziny i te miny szczerzace żeby na łamach gazet bym była znana i podziwiana to jest okropne

  • Gośćwau pisze:

   Ja nie oglądam już nawet filmów z Cichopek, bo nie rozumiem czym tu ona ma się chwalić rozwaleniem małżeństwa i to jest tak po chrzesciansku

  • Gośćann pisze:

   Patologia to ten,który tak ocenie. Kasia i Maciej to fantastycznie ludzie.

  • Gość pisze:

   Poszukaj tej prawdziwej,na ulicach

  • Gość pisze:

   Piekni,zycze im szczescia z calego serca….🍁

  • Gość jola pisze:

   U ciebie w domu?

  • GośćANNA pisze:

   CICHOPEK IMPONUJE DOROBEK ZAWODOWY MACIEJA ,JEGO STATUS FINANSOWY I PARASOL OCHRONNY.STARSZY OD NIEJ PRAWIE 10 LAT.! PANI PAULINA SMASZCZ DOJRZAŁA MĄDRA KOBIETA.PRAWIE ĆWIERĆ WIEKU 25L RAZEMSZKODA TYCH LAT!!!TYCH DZIECI.
   NIEPOTRZEBNY CHAOS JAKI ZGOTOWALA NIEDOJRZALA MATKA CICHOPEK SWOIM DZIECIOM
   NA TERAPIĘ POWINNI PÓJŚĆ
   KURZAJEWSKI I SZALONA K.CICHOPEK.PSYCHOTERAPIA.KONIEVZNOSC
   W OCZY AŻ KLUJE O WAS czytac !!!CO NA TO RODZICE ?! OSOBY INNEJ Z.DATY. SERCE I ICH BOLI.

  • GośćL pisze:

   Nagle wszyscy bez skazy,komentują i oceniają.

  • Gość pisze:

   Rodzice?A może tacy sami jak córeczka.Ale wychowanie.Wstyd

 • Babette pisze:

  No nie widzę tu zakochanych osób coś nie pyka bardziej myślę że chodzi o jakieś koneksje,deel albo jakiś projekt tvp może się mylę ale coś nie pasi

  • Gość pisze:

   Głupia jesteś.! Widać że są szczęśliwi.!!

  • Gość pisze:

   Widać to tylko ich zęby w tym sztucznym uśmiechu. Bo raczej nie jest im do śmiechu 🙂

  • Gość pisze:

   Może być że to dill.On już się nią interesował jak miała naście lat .To jej coś obiecał za coś i zrobił się skandal jakiego nie pamiętam . Powinni ich zdjąć bo propagują zdradę i niemoralność z uśmiechem na twarzy .Dość tego dajcie NAM Życ

 • Gość pisze:

  Życzę im wszystkim pogody ducha i spokoju . Oni najlepiej wiedzą co się działo dzieci też pan Marcin niepotrzebnie rozkręcił dramę a p. Paulina zachwala się skandalicznie

 • Gość Jola pisze:

  P.Hakiel wspaniały ma piękną kobietkę daleko cochopkowej do niej.Niech Pan napluje w twarz kurzociopkom zakłamani fałszywi.Po co ogłaszają swoje pierdółki mamy już was dość znikajcie z mediow .

  • Gość pisze:

   Tobie ktoś powinien napluć w twarz. Nie byłeś w ich związku i nie wiesz jak było. Hakiel sam mówił że wcześniej miał problemy alkoholowe i szkoda że wtedy go nie zostawiła. Nie biegała do prasy narzekać na męża pijaka. Kaśka ma więcej klasy

  • Gośćkasia pisze:

   Kobieto nawet nie wiesz co piszesz lepiej zamilcz

  • Gość pisze:

   Paskudny komentarz,prymitywny,👎

  • Gosc i juz pisze:

   Paulina S. ????

  • Gośćwanda pisze:

   2 ale dzieci te potwornerzeczy o rodzicach czytaja_ztrasznewanda

  • Gość pisze:

   Gówno wiecie o Hakieku więc się nie wypowiadajcie. Musiał być w ciągu dobrym skoro chciał wyłudzić pieniadze

  • Gośćańn pisze:

   I po co te rzygowiny pisać. Nie do was należy ocena .

  • Gość pisze:

   Co trzeba mieć pod deklem, aby nie zauważyć, że Cichopkowa zniszczyła małżeństwo, bo ja coś zaswędzialo. Miała romans będąc mężatka i Hakiel miał prawo czuć się oszukanym. Jak sam powiedział… Wolność jego żony ma imię! Gdyby to on porzucił Kaśkę, to rzucalabys gromy, że to taki ch…zostawia ja dla zdziry ?

  • GośćGość pisze:

   Żądza się

 • GośćElla pisze:

  Marcin muru nie rozbije rogami, które mu przyprawiła kochająca żona ale ona nie zazna ani szczęścia ani spokoju

  • Never pisze:

   A właśnie niech zazna szczęścia i dużo spokoju,ja życzę im wszystkiego dobrego sa fajna parą,kochają się ,widocznie w tamtych związkach miłości nie bylo