Szukaj

Były mąż Kaczyńskiej zabrał głos ws. aborcji. Podzielił się dramatycznym wspomnieniem. Co na to Marta?

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, wypowiedział się na temat zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Dodał mocny wpis, w którym pisze o torturach na kobietach. Co na to internauci?

Marta Kaczyńska na co dzień mieszka w Trójmieście. Chociaż jakiś czas temu poślubiła Piotra Zielińskiego, nie mieszkają pod jednym dachem. Mężczyzna przebywa w Warszawie, gdzie prowadzi interesy. Jego żona na razie nie planuje się wyprowadzić z Sopotu. Jej córki chodzą tam do szkoły, mają przyjaciół, a sama Marta może prowadzić spokojne życie z dala od paparazzi.

Nie zawsze się to jednak udaje. Zdarza się, że fotoreporterzy śledzą Kaczyńską i robią jej zdjęcia z ukrycia. Tak jak niedawno, gdy przyłapali ją na spacerze bez zasłoniętych nosa i ust, za co grożą potężne kary finansowe. Odkąd fotografie obiegły media, Marta uważa na siebie dwa razy bardziej i nie dopuszcza, by taka sytuacja ponownie miała miejsce.

Marcin Dubieniecki, były mąż Kaczyńskiej krytykuje działania rządu

Kaczyńska wychowuje córki z poprzedniego związku z Marcinem Dubienieckim – Ewę i Martynę. Ojciec dziewczyn, który spełnia się jako prawnik, aktywnie działa w mediach społecznościowych.

Mężczyzna nie zamierza milczeć w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Dodał post, w którym krytykuje kroki podejmowane przez obecną władzę. Pisze o torturach względem kobiet, a także dzieli się doświadczeniem w tym temacie — w przeszłości był adwokatem jednej z poszkodowanych pań:

Jako adwokat w przeszłości kobiety poszkodowanej ws. powołania się na klauzule sumienia ( sprawa prof. Chazana) mogę tylko stwierdzić, ze decyzja TK jest niczym innym jak torturami nad mającym się urodzić dzieckiem i gehenna dla kobiety, która winna decydować sama o swojej ciąży.

Post podzielił internautów. Jedni popierają jego stanowisko, inni wręcz przeciwnie.

  • Wujkowi to powiedz.
  • Pełna zgoda.
  • O traumie rodziców #proLife nie myśli.

Chociaż Dubienieckiego, gdy był mężem Marty, określano polityczną nadzieją Prawa i Sprawiedliwości, to jak wynika z jego wpisu, z poglądami partii wcale nie jest mu po drodze.


Marcin Dubieniecki na rozpoczęciu roku szkolnego córki Martyny

Marcin Dubieniecki na rozpoczęciu roku szkolnego córki Martyny

Jak wygląda relacja Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego po rozwodzie?

Jak wygląda relacja Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego po rozwodzie?

Marcin Dubieniecki w stadninie

Marcin Dubieniecki w stadninie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×