Ale zmiana! Tak teraz wygląda dawno niewidziany były mąż Marty Kaczyńskiej. Marcin Dubieniecki w ogóle nie przypomina dawnego siebie

Marcin Dubieniecki

Marcin Dubieniecki

Marcin Dubieniecki przez kilka lat był mężem Marty Kaczyńskiej. Uchodzili za wyjątkowo dobraną parę. Zobaczcie, jak bardzo się zmienił po rozwodzie. Na nowym zdjęciu ciężko go rozpoznać.

Marta Kaczyńska to bratanica prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i córka zmarłej w katastrofie samolotu pary prezydenckiej: Lecha Kaczyńskiego i jego żony Marii. Kobieta trzykrotnie wychodziła za mąż. Obecnie jest związana z Piotrem Zielińskim. Ślub wzięli ponad dwa lata temu. W Warszawie tego dnia odbyła się piękna uroczystość, na której nie zabrakło największych nazwisk związanych z Prawem i Sprawiedliwością. Pojawił się na niej również jej wujek. Małżonkowie po ślubie nie zamieszkali jednak razem. Mąż Marty pozostał w Warszawie, gdzie prowadzi interesy. Ona natomiast w swoim domu w Trójmieście. Tam do szkoły chodzą jej dwie starsze córki.

Dziewczynki: Martyna i Ewa są owocem jej drugiego małżeństwa z Piotrem Dubieneckim. Para poznała się na Uniwersytecie Gdańskim. W 2007 roku zdecydowali się wziąć ślub, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu.

Jak wygląda Marcin Dubieniecki? Tak zmienił się drugi mąż Marty Kaczyńskiej

Marta i Marcin byli małżeństwem przez 9 lat. W 2016 roku ich związek zakończył się rozwodem. Na początku wydawało się jednak, że stanowią wyjątkowo dobraną parę. W jednym z wywiadów Marta podkreślała, jak bardzo jest zakochana. Po pierwszym rozwodzie nie zamierzała po raz kolejny szukać miłości.

Po pewnym czasie, nie planując układania sobie życia na nowo, spotkałam Marcina. Ponownie, bo znaliśmy się z okresu studiów. Niesamowite zakochanie. Nagle wszystko trafiło na właściwe miejsce – cytuje jej słowa Super Express.

Ich uczucie się wypaliło, ale wiadomo, że zgodnie dzielą się opieka nad córkami. Marta ma też syna, Stanisława Lecha, który przyszedł na świat w 2018 roku i jest owocem jej trzeciego małżeństwa. Chociaż Dubieniecki już nie jest jej mężem, to nadal wzbudza ogromne zainteresowanie. Zawsze był bardzo eleganckim mężczyzną, któremu chętnie przyglądały się kobiety. Na ostatnim zdjęciu, jakie wrzucił do sieci ciężko go rozpoznać. W poście pożegnał Manolo Santa – słynnego hiszpańskiego tenisistę.

Było wielkim zaszczytem Ciebie poznać i porozmawiać o tenisie. Żegnaj Mistrzu…Manolo Santana…RIP -napisał.

Trudno jednak nie zwrócić uwagi na to, jak bardzo się zmienił. Zdecydowanie zostawił za sobą niezwykle elegancki wizerunek. Mocno zapuścił włosy, które sięgają mu już za ucho, a na twarzy ma kilkudniowy zarost. Trzeba przyznać, że od czasu rozwodu z Martą Kaczyńską wygląda zupełnie inaczej. W galerii przypominamy kilka jego archiwalnych zdjęć.


Marcin Dubieniecki

Marcin Dubieniecki

Marcin Dubieniecki na rozpoczęciu roku szkolnego córki Martyny

Marcin Dubieniecki na rozpoczęciu roku szkolnego córki Martyny

Jak wygląda relacja Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego po rozwodzie?

Jak wygląda relacja Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego po rozwodzie?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×