Szukaj

Marcelina Ziętek dodała zdjęcie z Piotrem Żyłą. Nie ukrywa, że są blisko

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła

Marcelina Ziętek dodała zdjęcie z Piotrem Żyłą. Czyżby para przestała ukrywać swój związek? Zobaczcie.

Przez dwanaście lat Piotr Żyła był mężem Justyny. Chociaż można było odnieść wrażenie, że stworzyli dobrze dobrany duet, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Dawni małżonkowie się rozstali. Przez pewien czas publicznie prali brudy, nie szczędzili przy tym gorzkich słów pod swoim adresem.

Piotr i Justyna są już po rozwodzie. Zdarza im się jednak nadal negatywnie wypowiadać na swój temat. Zarówno skoczek narciarski, jak i jego była żona, mają już nowych partnerów. Serce Justyny skradł biznesmen, którego już pokazała światu. Są w związku na odległość. To jednak nie przeszkadza, by między nimi rozwijało się uczucie. Z kolei Piotr związał się z Marceliną Ziętek, aktorką znaną z serialu 19+. Jest z nią tak szczęśliwy, że podobno już się zaręczył.

Marcelina Ziętek w białej sukni ślubnej

Marcelina Ziętek w białej sukni ślubnej

Marcelina Ziętek nie ukrywa związku z Piotrem Żyłą. Zdjęcie trafiło do sieci

Chociaż media już od dawna donoszą, że Żyła i Ziętek się spotykają, sami zainteresowani próbują utrzymać związek w tajemnicy. Gdy udostępniają posty w social mediach, robią to tak, by uniemożliwić rozpoznanie towarzysza. Sytuacja powoli zaczyna ulegać zmianie. Niedawno aktorka dodała wideo, na którym tańczy z choinką obok samochodu skoczka narciarskiego.

To jednak dopiero początek. Marcelina na swoim Instagramie opublikowała też zdjęcie Piotra. Skoczek podczas jednego z konkursów Turnieju Czterech Skoczni poradził sobie znakomicie i oddał dwa bardzo dalekie skoki. To sprawiło, że zdobył trzecie miejsce i brązowy medal. Dumna Ziętek pochwaliła się momentem, w którym wręczano medale. Opatrzyła je jedynie krótkim komentarzem, w którym nie ukrywa swojej dumy:

Pięknie zaczynamy nowy rok.

Marcelina Ziętek dodała zdjęcie z Piotrem Żyłą

Marcelina Ziętek dodała zdjęcie z Piotrem Żyłą

Ciekawe, kiedy partnerzy zdecydują się dodać wspólną fotografię. Przypomnijmy, że już raz Piotr pochwalił się zdjęciem, na którym widać było jego partnerkę. By jednak uniemożliwić identyfikację jej tożsamości, zarówno ona, jak i on mieli na twarzy maskę.

Fotografię znajdziecie w galerii.


Piotr Żyła z partnerką

Piotr Żyła z partnerką

Marcelina Ziętek dodała zdjęcie z Piotrem Żyłą

Marcelina Ziętek dodała zdjęcie z Piotrem Żyłą

Piotr Żyła - sobotni post

Piotr Żyła - sobotni post

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×