Justyna Żyła wreszcie pokazała partnera. Wygląda przy nim jak kruszynka. „Kawał chłopa widać”

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła pokazała partnera. Celebrytka pochwaliła się romantyczną sesją z ukochanym. Po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcia, na których widać więcej niż fragment ręki. Miłość kwitnie, fani trzymają kciuki, a w tle przygrywa im Sarsa.

Justyna Żyła ma za sobą jedno nieudane małżeństwo, sesję do Playboya i udział w Tańcu z gwiazdami, w którym dała się poznać jako najmniej utalentowana uczestniczka w historii show. Jej profil na Instagramie obfituje w mnóstwo kontrowersyjnych publikacji. Celebrytka jest wielką miłośniczką wbijania kija w mrowisko. Tyle wystarczyło, by zyskała popularność na miarę największych aktorek czy piosenkarek.

Justyna Żyła pokazała partnera. Jak wygląda?

Była żona Żyły dała się poznać jako czupurna gwiazdka, która przez kilka lat szukała nowego partnera. Ostatecznie jej serce skradł niejaki „A.”. Na początku nie pokazywała go światu. Zamieszczała tylko zdjęcia z romantycznych wyjazdów, kolacji i chwil spędzonych w łóżku. Po długim wstępie akcja zaczęła się rozkręcać i Justyna wreszcie pokazała światu swoją drugą połówkę w pełnej okazałości.

W niedzielę matka dwójki dzieci opublikowała fotki, na których pozuje wtulona w ukochanego. Co prawda nie odsłoniła jego twarzy, ale już po samej posturze można wywnioskować, że jest to prawdziwy mężczyzna z krwi i kości. „A.” ma szerokie bary, umięśnione nogi, zgrabne łydki i apetyczną pupę, którą podkreślają jego obcisłe spodnie. Nie umknęło to uwadze internautów.

  • Szczęścia życzę. Patrząc na posture Pana obok jest do czego się przytulić. Tylko niech Pan schowa kostki, bo się zaziębi.
  • Wyglądasz przy nim jak kruszynka, nie to co przy Piotrku.
  • Ooo, a co to za pakerek. Kawał chłopa widać – pisali fani.

Swój miłosny coming out Justynka podsumowała cytatem z piosenki Sarsy Zakryj:

Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie. Z tobą łatwiej dzielić dzień za dniem. Jestem bez żadnych szans, kiedy obok jesteś ty. Niech zostanie wszystko tak, jak jest.

Na zdjęciu oboje pozują tyłem. Nieco więcej widać na Instastory, na którym możemy podziwiać fragment twarzy „A.”.

Życzymy im dużo miłości, zaręczyn i wesela, na którym pierwszą piosenkę zaśpiewa patronka ich związku – Sarsa.


Justyna Żyła z nowym partnerem

Justyna Żyła z nowym partnerem

Justyna Żyła z nowym partnerem

Justyna Żyła z nowym partnerem

Justyna Żyła z ukochanym w Olsztynie

Justyna Żyła z ukochanym w Olsztynie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×