Justyna Żyła narobiła dymu w „Tańcu z gwiazdami”! Oli Jordan opadła szczęka, ale to Iwona Pavlović nie przebierała w słowach!

Justyna Żyła, Iwona Pavlović

Justyna Żyła, Iwona Pavlović

Występ Justyny Żyły w drugim odcinku Tańca z gwiazdami

Justyna Żyła w drugim odcinku Tańca z gwiazdami dostała lepsze noty niż tydzień temu, ale mimo to Iwona Pavlović nie szczędziła gorzkich słów pod jej adresem. Co takiego powiedziała? Sprawdź.

Na ten występ miliony widzów czekały cały tydzień! Tym razem Justyna Żyła miała udowodnić, że ma świetne wyczucie rytmu i tańczy znacznie lepiej niż w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami. Czy tak się stało? Według Oli Jordan tak. Jurorka, która na nagrania programu przylatuje aż z Londynu, przyznała wprost:

Yes, yes, yes! Jak ja się cieszę, że ci lepiej poszło niż w tamtym tygodniu! Sama się bałam, co Iwonka powie. Słuchaj, nadal masz dużo pracy do zrobienia, mogło być dużo lepiej, ale jest lepiej jak w tamtym tygodniu, także plus – przyznała Ola wręczając 3 punkty.

Nieco ostrzej Justynę potraktowała Iwona Pavlović, która chociaż tym razem przyznała jej o jeden punkt więcej (czyli „2”), i tak nie szczędziła pod adresem Żyły przykrych słów:

Justyno, zaawansowałaś do starszaków, ale przyznaję, że szału nie było. Pobiegałaś, pobiegałaś, paluszkiem pokazałaś, zawiesiłaś się w ramiona Tomasza jak umierający łabędź. W sumie to dobrze, bo dzięki temu zrobiłaś, liczyłam to specjalnie, około 60 kroków fokstrota, bo w cha-chy nie było ani jednego, teraz powinniście bić brawa.

Po krótkim aplauzie, Pavlović dodała:

Powiem ci tak, pracuj nad absolutnie wszystkim. Uważam, że nie masz pamięci tanecznej, nie masz równowagi, nie masz pionu, masz złe stopy… Po prostu pracuj nad wszystkim, zasuwaj jak mały Kazio. A może jesteś po prostu leniem?

Całą sytuację skomentowała Justyna:

Jedziemy dalej z tym tańcem. Teraz czuję ulgę.

Ostatecznie Żyła bez problemu przeszła do trzeciego odcinka. Pomimo niskich not nie znalazła się nawet w strefie zagrożonych.

To będzie sztos! Justyna Żyła rozniosła parkiet na próbie do „Tańca z gwiazdami”! Już same zdjęcia przyprawiają o dreszcze!

Uczestnicy kontra jury. Jak ekipa „Tańca z gwiazdami” zareagowała na krytykę Justyny Żyły? Paulina Sykut zdradza [WIDEO]

Tego Polsat nie pokazał. Tomasz Barański o zachowaniu Justyny Żyły po zdobyciu niskich not! Takiej jej nie znaliście [WIDEO]


Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×