Szukaj

Nowa partnerka Piotra Żyły podjęła stanowcze kroki: „Żeby prawda zagościła w tym cyrku”. Justyna odpowie?

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek, partnerka Piotra Żyły, wydała oficjalny komunikat na Instagramie. Zapowiada, że ma dość anonimowych komentarzy, które pojawiają się na jej koncie. Podjęła stanowcze kroki.

Piotr Żyła przez wiele lat był mężem Justyny. Razem wychowywali dwoje dzieci. Chociaż wydawałoby się, że ich relacja przetrwa wiele, ta jednak się rozpadła. Dawni małżonkowie zaczęli publicznie prać swoje brudy i do tej pory zdarza się, że co jakiś czas na oczach całej Polski wbijają sobie szpilę.

Tak jak kilka dni temu, gdy Żyła poskarżyła się na nową partnerkę skoczka, Marcelinę Ziętek. Na jej Instagramie pojawił się przepełniony żalem wpis. Nawiązała w nim do zdjęcia, którym jakiś czas temu pochwaliła się aktorka. Pozuje na nim przy pięknym, luksusowym samochodzie:

A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go ile za jego jaguara partnerka zapłaciła
sarkazm moglibyśmy się mieć jak królowie
ale Pi.O żuć
w obłudzie, zakłamaniu? Są wartości i ludzie ślą Których warto. (zachowano pisownię oryginalną).

Marcelina Ziętek stała się ofiarą hejtu. Podjęła pewne kroki

Chociaż zarówno Marcelina Ziętek, jak i Piotr Żyła starają się utrzymać ten związek w tajemnicy, co jakiś czas zdarza się, że udostępniają posty, które mogą być dowodem, że ich relacja ma się dobrze. Tak jak niedawno, gdy aktorka udostępniła zdjęcie zrobione podczas jednego z konkursów Turnieju Czterech Skoczni. Opatrzyła je jedynie krótkim komentarzem, w którym nie ukrywa swojej dumy z osiągnięć Piotrka:

Pięknie zaczynamy nowy rok.

Aktorka stara się być aktywna w social mediach. Publikuje posty, w których odsłania wybrane kulisy ze swojego życia. Nie wszystkim się to jednak podoba. Od jakiegoś czasu pod zdjęciami Ziętek pojawiają się negatywne komentarze, które publikują anonimowi internauci. Marcelina niemal natychmiast je usuwa. Jak tłumaczyła na Instastory, nie pozwoli sobie, by ktoś ją obrażał:

Od gdzieś dwóch dni na moim profilu pojawia się dużo negatywnych komentarzy, jednak te komentarze są wszystkie z fikcyjnych kont, więc apel, zaprzestańcie tworzyć fikcyjne konta i obrażać mnie. Naprawdę mi to nic nie robi, bo jedynie, jaką krytykę mogę przyjąć, to od osób mi najbliższych, reszta mnie w ogóle nie dotyka. […] Nie pozwolę sobie, żeby ktoś tam mnie obrażał i zamieszczał treści, których ja nie chcę. Więc jeżeli komuś nie pasuje, to co zamieszczam, czy moja osoba, to po prostu mnie nie obserwujcie. Bądźmy dla siebie mili, a nie takim jadem.

Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Dziewczyna skoczka narciarskiego zapewniła też, że blokuje fikcyjne konta:

Bo ten jad w końcu was wykończy! Po co? Po co tak żyć? A no i wszystkie konta fikcyjne blokuję, bo nie toleruję takich osób, które się podszywają, nie umiejąc napisać czegoś wprost i podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Marcelina Ziętek godzinę później udostępniła na Instastory krótki komunikat. Podkreśla, że stała się ofiarą manipulacji. Podjęła kroki, żeby prawda wyszła na jaw:

Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji. Oczywiście podjęłam kroki, żeby prawda nareszcie zagościła w tym cyrku. Nie można komuś niszczyć życia, bo się nie ma nic lepszego do roboty! Stop!

Myślicie, że Justyna Żyła zareaguje na te słowa?


Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Piotr Żyła jest przedewszystkim ojcem a opiero później czas na wszystko inne powinien mieć.
  Powinien mieć z Justyna opiekę naprzemienna zeby mogla tez mieć czas na ułożenie sobie życia .
  Pieniądze na dzieci to nie wszystko jest jeszcze edukacja ,emocje wychowanie ,czas spędzony razem z nimi itd niestety sądząc po wypowiedziach Piotra w telewizji uwazam ,że nie jest w stanie przekazac dzieciom potrzebnych wartości potrzebnych w życiu rzeczywistym a nie tylko wirtualnym.
  Nowa partnerka Piotra jest za mloda zeby zrozumiec sytuacje w ktorej sie znajduje oby kiedys nie była w takiej samej sytuacji co obecnie Justyna.
  Nie pozwoliłabym bylemu partnerowi na życie tylko dla siebie jak są wspolne dzieci do wychowania , mozliwe ze nie docenil oraz ze nie mial obowiązków w domu wiec znalazl czas na skok w bok.
  Jestem całym sercem za dziecmi pozostawionymi przez rodziców z różnych przyczyn.
  Najpierw obowiązki i wychowanie dzieci

  • Gość pisze:

   Dobrze, ze toi chodzi tylko o panią- „nie pozwoliłabym Piotrowi” i dobrze, że nie ma pani nic w tej sprawie do decydowania. Założę się, że nie zna pani do końca całej sytuacji, a ocenia negatywnie Piotra. Pani Justyna nie od dzisiaj słynie z oczerni9ania skoczka. sama robi karierę, posługując się znanym jego nazwiskiem- to pani jakoś nie rusza, ze dzieci w czasie, kiedy pani Justyna siedzi w Warszawie nie są z matką. I na jakiej podstawi ocenia pani niedojrzałość Marceliny? Justyna jest o wiele starsza, ale niestety zabrało jej rozumu, by w końcu odejść z honorem. Taką kobietę nazywa się heksa- wredna baba, która jak się uczepi to nie popuści. To jej zagrywki względem by6łego męża czynią dzieciom więcej szkody niż to, ze ojciec nie mieszka z nimi. Współczuje im takiej matki. I jeszcze jedno- nie pozwoliłaby pani partnerowi na życie dla siebie, a przecież Justyna ma partnera. To taki piesek ogrodnika, a pani to już w ogóle ma dziwne podejście do całej sprawy.

  • Gość pisze:

   „nie pozwoliłabym” i zasłanianie się dziećmi … lubię to, i tak rozstając się np jak dzieci maja po 5 lat przez ile następnych nie można sobie życia zacząć układać bo dzieci i ich wychowanie? Obie strony mają prawo do tego, a że sądy nadal są tendencyjne w przyznawaniu opieki ( zakładam że obojgu zależy, w innym wypadku wyboru nie ma )to już inna para kaloszy

 • Gość pisze:

  Kobieta bez honoru ambicji powinna utrzymać jak najlepsze relacje z ojcem dziecka ale to nienawiść i zazdrość powinna iść do lekarza

 • olik pisze:

  i bardzo dobrze, przemoc w internecie powinnam być karalna 🙂

 • Gość pisze:

  Poprawna polszczyzna to jednak problem wielu… pań… Peace!

  • Magda pisze:

   Ma rację. Justyna nie może winić wszysfkoch kobiet swojego BYŁEGO męża sa swoje niepowodzenia. Jeśli zachowywała się jak psychopatka przez cały okres małżeństwa z Piotrem, to nic dziwnego że dał nogę. Każdy zdrowo myślący człowiek by tak zrobił. Nie jej sprawą jest nowy samochód dziewczyny Piotra, ona nie ma obowiązku łożenia ani na Justynę ani na jej dzieci. Jistyna to chorobliwie zawistna kobieta, okropna, zero klasy.

 • Gość pisze:

  Epatowanie zdjęciami w majtkach jest w porządku, przeczytanie kilku słów prawdy na temat swojej dyskusyjnej moralności – to jad, nienawiść i manipulacja. Prosta rada – więcej dyskrecji w życiu prywatnym i mniej gołego tyłka

  • Magda. pisze:

   Nie musisz ogladac jak Cie to gorszy, to po pierwsze, a po drugie nie wiem czy pamiętasz jak Justynka wszystko w gazetce pokazała… i to jest ok? Justyna jest batdzo toksyczna i mimo, ze Piotr juz nie jest z nia zwiazany, to usilnie ciagnie sie za nim jak smród po gaciach.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×