Szukaj

Rozpalona Marcelina Zawadzka w neonowym bikini wygina się jak foczka. Nie wyobrażamy sobie TVP bez tych wdzięków!

Marcelina Zawadzka w neonowym kostiumie

Marcelina Zawadzka w neonowym kostiumie

Marcelina Zawadzka w pełni korzysta ze słonecznej pogody. W neonowym bikini pręży się, łapiąc promienie słońca. Co za widok!

Marcelina Zawadzka jest w centrum, zamieszania spowodowanego przez tak zwana karuzelę vatowską. Została posądzona o trzy przestępstwa: oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy, z czego przyznała się do dwóch pierwszych. Akt oskarżenia przedstawiono 17 osobom z Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy. Prezenterce, jako jedynej, nie zarzucono działania w grupie przestępczej.

Niedawno zabrała głos w sprawie oskarżeń. Wydała oświadczenie, w którym podkreślała, że nie chciała się wypowiadać do momentu zakończenia sprawy. Gdy w mediach zaczęły się pojawiać nieprawdziwe wiadomości, postanowiła zareagować.

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje – napisała.

Dodała też, że nie jest jej łatwo czytać oskarżenia wysnuwane przez prasę. Obecnie przebywa nad wodą, gdzie korzysta z pięknej pogody. Zdjęciami dzieli się w sieci.

Marcelina Zawadzka w neonowym bikini

Marcelina słynie z idealnej figury. Kiedy pojawia się w bikini, zawsze rozpala internet. Na dzisiejszych zdjęciach pozuje ubrana w neonowy, żółty kostium. Pręży się, eksponując imponujące kształty.

To miejsce zachwyca mnie niezmiennie, codziennie i od nowa. Ogromnie cieszę sie ze mam taki azyl do którego przyjeżdżam od dziecka. Dla mnie las i woda to szczęście, spokój i ładowanie baterii – napisała wyraźnie zrelaksowana.

Zawadzka z pewnością potrzebuje teraz spokoju i odpoczynku. Najnowsze doniesienia o tym, że straci pracę w TVP, nie są zbyt optymistyczne. Trudno sobie wyobrazić, żeby jej tam zabrakło.


Marcelina Zawadzka w neonowym bikini

Marcelina Zawadzka w neonowym bikini

Marcelina Zawadzka w neonowym bikini

Marcelina Zawadzka w neonowym bikini

Marcelina Zawadzka w neonowym bikini

Marcelina Zawadzka w neonowym bikini

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Wyobrażamy sobie tvp pis bez tych pato celebrytów, zdecydowanie.

  • iuytr pisze:

    ja myślę że raczej powinna siedzieć ale jest znana i z tvpis to dalej sie zlodziejskie nasienie lansuje. Następna to Doda aferzystka agresorka i przestępca jej też nic nie grozi. Gdzie my żyjemy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×