Gorąca jak wulkan Marcelina Zawadzka wyżaliła się na antenie TVP! Nawet brazylijski przystojniak nie spełnił jej oczekiwań!

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka rozstała się z Leonardo Marquesem

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Marcelina Zawadzka rozstała się z Leonardo Marquesem. Najpierw, w jednym z odcinków program Pytanie na śniadanie Zawadzka przyznała, że jest singielką, a potem – jakby potwierdzając te słowa – wybrała się na rajskie wakacje z przyjaciółkami, a nie z ukochanym.

Związek Marceliny z pochodzącym z Brazylii modelem i aktorem wydawał się być idealny. Na wspólnych zdjęciach czy filmikach publikowanych w mediach społecznościowych widać było łączącą ich bliskość. Ale częsta wymiana czułości widać nie wystarczyła…

Fakt, że przystojny Leo jest zapracowany i ciągle w ruchu (niedawno był w Neapolu, a zaraz potem wyruszył do Poznania) na pewno też nie pomógł jego związkowi z Zawadzką. A na dodatek pojawiły się podejrzenia, że Marcelina nie przestała myśleć o swoim byłym chłopakuMikołaju Roznerskim. W trakcie rozmowy z reporterką Jastrząb Post przyznała się nawet do słania Mikołajowi SMS-ów.

Patrząc na przystojnego Leonarda trudno nie poczuć żalu. Brazylijczyk to prawdziwe ciacho i trudno będzie znaleźć Marcelinie równie atrakcyjnego i egzotycznego chłopaka. Będziemy jednak trzymali kciuki!

Zobacz: Mokra Marcelina Zawadzka bez makijażu i z oklapniętymi włosami na wakacjach. Koszmar? Wręcz przeciwnie! Tak gorąca nie była nawet na wyborach Miss Universe!

Zobacz: Marcelina Zawadzka upolowała ideał! Jej facet wygląda jak z brazylijskiej telenoweli, ale nie to jest najciekawsze!

Zobacz: Wydało się! Marcelina Zawadzka wciąż wysyła SMS-y do Mikołaja Roznerskiego! Znamy ich treść!


Marcelina Zawadzka – TVP, wiosenna ramówka 2018

Marcelina Zawadzka – TVP, wiosenna ramówka 2018

Marcelina Zawadzka – W.KRUK x Cielecka i Ostaszewska, prezentacja biżuterii

Marcelina Zawadzka – W.KRUK x Cielecka i Ostaszewska, prezentacja biżuterii

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×