Maneskin zagra aż dwa koncerty w Polsce. Zwycięzcy Eurowizji przyjęli zaproszenie na Open’er Festival 2021

Maneskin

Maneskin

Wiadomo, że zespół Maneskin, który podbił scenę Eurowizji, będzie gościem na Polsat SuperHit Festiwal. Formacja pojawi się na scenie już za kilka dni. Nie jest to jedyna niespodzianka dla polskich fanów. Włosi zagrają także drugi koncert w Polsce. Kiedy i gdzie się pojawią?

Zespół Maneskin jest wielkim zwycięzcą 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Reprezentanci Włoch zachwycili nie tylko jurorów, ale także widzów w całej Europie, dzięki czemu okazali się wręcz bezkonkurencyjni. Tuż po zwycięstwie musieli się zmierzyć z przykrymi oskarżeniami. W sieci internauci zaczęli masowo udostępniać nagranie, na którym można było zobaczyć dziwne zachowanie lidera.

Twierdzono, że w czasie oczekiwania na wyniki zażywał narkotyki. Na filmiku widać było, jak pochyla głowę tuż nad stolik. Damiano David tłumaczył, że kolega z zespołu stłukł szklankę, a on pomagał zbierać szkło, by nikt się nie zranił. Po oskarżeniach ze strony internautów zespół wydał oficjalne oświadczenie, a wokalista poddał się testowi na obecność narkotyków. Okazał się on być negatywny, jednak niesmak z całej sytuacji pozostał. Formacja na szczęście nie straciła zaufania i sympatii swoich fanów. A już niebawem również polscy sympatycy ich twórczości będą mogli zobaczyć Maneskin na żywo.

Maneskin zagra aż dwa koncerty w Polsce. Gdzie się pojawi?

Za kilka dni zwycięzcy Eurowizji zagrają swój pierwszy koncert w Polsce. Przyjęli zaproszenie od organizatorów Polsat SuperHit Festiwal i pod koniec czerwca zaprezentują swój wokal w Operze Leśnej w Sopocie. Na scenie pojawią się drugiego dnia imprezy, czyli 26 czerwca. Okazuje się, że tego lata nie będzie to jedyna chwila kiedy fani z Polski będą mogli zobaczyć ich na scenie.

Maneskin zagra również na Open’er Festival 2021. Organizowana od wielu lat impreza ze względu na pandemię musiała zmienić nieco swoją formułę. Tegoroczne koncerty odbędą się pod szyldem Open’er Park. Będzie to cykl jednodniowych wydarzeń muzycznych, który rozpocznie się 15 lipca i potrwa do 22 sierpnia. Organizatorzy zaplanowali wiele koncertów. Zwycięzcy Eurowizji zagrają na scenie 19 sierpnia w Gdyni w Parku Kolibki.

Måneskin na Open'er Park powered by Orange! Włoski zespół, będący jednym z największych międzynarodowych objawień…

Posted by Open'er Festival on Monday, June 21, 2021

Ponadto na tegorocznym Openerze usłyszymy także: Kwiat Jabłoni, Marię Peszek, Sokoła, Rasmentalism, Rosalie, Pezeta, Tymka, Rysy, Zalewskiego, Amelie Lens, Deas. Wybieracie się na koncert Maneskin?


Eurowizja 2021 Włochy wygrały. Maneskin po ogłoszeniu wyników

Eurowizja 2021 Włochy wygrały. Maneskin po ogłoszeniu wyników

Eurowizja 2021: Måneskin , reprezentant Włoch, kraju Wielkiej Piątki

Eurowizja 2021: Måneskin , reprezentant Włoch, kraju Wielkiej Piątki

Eurowizja 2021 Włochy wygrały. Maneskin po ogłoszeniu wyników

Eurowizja 2021 Włochy wygrały. Maneskin po ogłoszeniu wyników

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×