Zespół Maneskin zagra w Polsce: „Mogli być naprawdę wszędzie”. Wiemy, gdzie i kiedy wystąpią zwycięzcy Eurowizji

Maneskin

Maneskin

Zespół Maneskin przyleci do Polski. Zwycięzcy Eurowizji 2021 zagrają w Operze Leśnej w Sopocie. Ich występ będzie transmitowany w telewizji. Kiedy i gdzie zostanie wyemitowany?

Maneskin wziął udział w 65. Konkursie Eurowizji. Grupa podbił serca jurorów i widzów. Dzięki temu odniosła spektakularne zwycięstwo. Radość muzyków nie miała granic. Zakłóciła ją jednak pewna sytuacja zza kulis, którą nagłośnili internauci. Widzowie Eurowizji zaczęli sugerować, że lider formacji Damiano David zażywał narkotyki. Gdy razem z innymi muzykami oczekiwał na wyniki, kilkukrotnie pochylał głowę nad stolikiem. Jego zachowanie zarejestrowały kamery. Część osób zinterpretowało je jednoznacznie.

Gdy oskarżenia zaczęły przybierać na sile, sam zainteresowany zabrał głos. Powiedział, że jest zaskoczony tymi doniesieniami. Dodał też, że podda się badaniu, które potwierdzi jego niewinność. Jakiś czas później włoski nadawca wydał oficjalny komunikat. Wynikało z niego, że muzyk został przebadany. Test okazał się negatywny:

W następstwie zarzutów o zażywanie narkotyków podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji w sobotę 22 maja, Europejska Unia Nadawców na wniosek delegacji włoskiej przeprowadziła dokładną analizę faktów, w tym wszystkich dostępnych nagrań. Test na obecność narkotyków, który został dzisiaj dobrowolnie przeprowadzony przez wokalistę zespołu Maneskin, okazał się negatywny.

Maneskin w Polsce. Zespół zagra podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021

Zespół Maneskin przyleci do Polski. Zagra mini koncert w Operze Leśnej w Sopocie, o czym poinformowano na Instagramie. Na profilu stacji Polsat przekazano, że grupa będzie jedną z gwiazd nadchodzącego Polsat SuperHit Festiwal. Wydarzenie w tym roku odbędzie się od 25 do 26 czerwca. Włoski zespół zagra drugiego dnia:

Kiedy myślisz, że wiesz już wszystko o naszym Festiwalu…. Wtedy wjeżdżają ONI !!! Nasi goście specjalni, zwycięzcy tegorocznego konkursu Eurowizji – włoski zespół Måneskin. W maju podbili całą Europę, a już 26 czerwca zagrają na #polsatsuperhitfestiwal w Operze Leśnej w Sopocie! Tego dnia mogli być naprawdę wszędzie – w każdym kraju, w każdym mieście! Sukces na Eurowizji sprawił, że @maneskinofficial został dosłownie zasypany propozycjami. Ale to właśnie polska publiczność #PSHF będzie miała okazję usłyszeć ich na żywo, podczas pierwszego występu w naszym kraju.

Internauci nie potrafią ukryć swojego podekscytowania. W komentarzach odliczają dni do koncertu:

  • Ale akcja. Czekam, odliczam będę oglądać jak głupia.
  • Aaa mega się cieszę bo będę tam.
  • To się będzie działo.

Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie. Wydarzenie będzie można oglądać na antenie stacji Polsat. Start o godzinie 20:00.


Eurowizja 2021: Maneskin wygrał

Eurowizja 2021: Maneskin wygrał

Eurowizja 2021: Maneskin wygrał

Eurowizja 2021: Maneskin wygrał

Eurowizja 2021 Włochy wygrały. Maneskin po ogłoszeniu wyników

Eurowizja 2021 Włochy wygrały. Maneskin po ogłoszeniu wyników

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×