To dlatego Maneskin pozbyli się statuetki z Sopotu. Zaskakujące wyjaśnienie zespołu

Maneskin

Maneskin

Maneskin podczas występu na SuperHit Festiwal otrzymał pamiątkową statuetkę od organizatorów. Już na drugi dzień basistka zespołu natychmiast pozbyła się nagrody. Jak tłumaczy to management zespołu?

Zespół Maneskin jest tegorocznym zwycięzcą piosenki Eurowizji. W maju wystąpił w Rotterdamie i nie miał sobie równych. Rockowa kapela z Włoch spotkała się z uznaniem fanów i jury prestiżowego konkursu. Muzycy natychmiast zdobyli fanów w całej Europie i ruszyli w trasę koncertową. Chociaż dzień po wygranej Eurowizji pomówiono lidera Damiano Davida o branie narkotyków, to aby uniknąć plotek, poddał się on testom na obecność narkotyków. Te dały wynik negatywny, dzięki czemu zakończył dalsze spekulacje.

Maneskin dali już wspaniały koncert w Paryżu, podczas którego wokalista pojawił się na scenie w sukience mini, gorsecie i pełnym makijażu. W miniony weekend uwielbiana kapela zagrała również w Polsce. Zespół był gościem podczas SuperHit Festiwal w Sopocie. Ich występ już przeszedł do historii nie tylko ze względu na koronkowe stroje, ale także homoseksualny pocałunek Damiano Davida i gitarzysty zespołu.

Maneskin tłumaczy, dlaczego oddał nagrodę z SuperHit Festiwal

Zespół Maneskin zdobył się na jeszcze jeden kontrowersyjny gest. Po występie prowadzący razem z Michałem Szpakiem wręczyli im pamiątkową nagrodę od telewizji Polsat. Powędrowały do nich także złote płyty za sprzedaż najnowszego albumu i eurowizyjnego singla. Victoria De Angelis, która jest basistką w zespole, na drugi dzień pozbyła się statuetki, wręczając ją jednemu z fanów.

Hej! Chcesz to? To nasza nagroda z wczoraj. Śmiało bierz, to prezent! – mówiła.

Polscy fani nie ukrywali swojego oburzenia, twierdząc, że statuetka, którą otrzymali w Sopocie, dla zespołu kompletnie nic nie znaczy. Pojawiło się wiele krytycznych głosów. Management zespołu postanowił widać oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy posunięcie kapeli. Poprosił o nie portal Plejada.

Management zespołu Maneskin przekazał nam informację, że zespół zakochał się w polskich fanach i chciał dać im coś naprawdę specjalnego, żeby podziękować im za dni i noce, które spędzali pod hotelami i za całe wsparcie fanów, które czuli podczas wizyty w Polsce – przekazał portalowi management za pośrednictwem wydawnictwa Sony.

Trzeba przyznać, ze to bardzo hojny i wzruszający gest z ich strony, jednak dla organizatorów imprezy i pozostałych fanów mogło to być nieco przykre.


Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×