Mandaryna jest zakochana! Pokazała nowego partnera w romantycznej sesji. Wysportowany przystojniak nie odrywa od niej rąk

Mandaryna

Mandaryna

Mandaryna długo była singielką, ale to się właśnie zmieniło. Wokalistka pochwaliła się zdjęciem z nowym partnerem. Razem z przystojniakiem wybrali się na urlop za granicę.

Mandaryna popularność w show-biznesie zdobyła, gdy zaczęła spotykać się z Michałem Wiśniewskim. Wokalista Ich Troje był wówczas u szczytu sławy, a śliczna tancerka wpadła mu w oko. Długo nie czekali ze sformalizowaniem związku. Wszystko to zrobili w spektakularny sposób, bo na oczach milionów widzów. Transmitowaną przez TVN uroczystość zorganizowano w lodowej kaplicy w Kirunie.

Para szybko też doczekała się dzieci. Mają syna Xaviera, który ma już 20 lat, i zaledwie rok młodszą córkę Fabienne. Głośny związek rozpadł się po 4 latach. Michał szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Poślubił Annę Świątczak. Obecnie jest mężem Poli, z którą oczekuje narodzin ich drugiego wspólnego dziecka.

Marta przez długi czas po rozwodzie z Michałem nie mogła ułożyć sobie życia, a jej kolejne relacje rozpadały się szybciej niż zakładała. Teraz znowu jest szczęśliwie zakochana i w końcu oficjalnie pochwaliła się partnerem.

Mandaryna pokazała zdjęcie partnera

Mandaryna po rozwodzie z Michałem nie spieszyła się z nową miłością. Po rozwodzie z wokalistą związała się z trenerem koszykówki Michałem Szatkowskim, ale ta relacja nie trwała zbyt długo. Jej kolejnym partnerem był fotograf Wojciech Bąkiewicz, z którym spędziła aż 5 lat. W 2019 roku po dwóch latach wygasły jej uczucia do radcy prawnego Pawła Wójcika.

Jeszcze w maju w rozmowie z reporterką Jastrząb Post celebrytka zdradziła, że nie ma zbyt wielkich oczekiwań względem mężczyzny, który mógłby skraść jej serce:

Myślę, że inteligentny, z dystansem do siebie, świata, zabawny. I tyle – wyliczyła jednym tchem.

Zdaje się, że wymarzony partner, którego pożądane cechy wymieniła przed naszą kamerą, w końcu stanął na jej drodze. Gwiazda na Instagramie pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z ukochanym. Zapozowali w objęciach, a on trzyma rękę na jej udzie. Widzimy, że razem wybrali się na urlop za granicę.

Mimo że gwiazda nie pokazała twarzy swojej miłości, to po sylwetce można się domyślać, że cechuje go wysportowana sylwetka. Brunet nosi też dłuższe włosy.

Kilka tygodni temu Marta dodała w sieci nagranie, na którym widać ją podczas spływu kajakiem. Tam towarzyszy jej łudząco podobny mężczyzna. To najprawdopodobniej jej nowy wybranek.

Pozostaje pogratulować i zaczekać, aż pochwali się przystojniakiem na salonach. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna – impreza w La Pose po Paradzie Równości 2022

Mandaryna – impreza w La Pose po Paradzie Równości 2022

Mandaryna i Fabienne Wiśniewska razem na imprezie

Mandaryna i Fabienne Wiśniewska razem na imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×