Szukaj

Mandaryna zmieniła fryzurę i już nie jest słodką landrynką! Teraz ma ciemne włosy

Mandaryna

Mandaryna

Mandaryna, była żona Michała Wiśniewskiego, przyzwyczaiła nas do platynowej czupryny. Ostatnio jednak przyciemniła włosy. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Mandaryna najbardziej znana jest z tego, że jest byłą żona lidera Ich Troje. Tancerka i Michał Wiśniewski byli parą w latach 2002-2006. Ich małżeństwo przeszło do historii show-biznesu jako jedno z najbardziej medialnych. Jako jedyni zgodzili się na reality-show, które oglądały miliony widzów. Para doczekała się dwójki wspólnych dzieci: syna Xaaviera i córki Fabienne.

Marta Wiśniewska kojarzona jest też z chwytliwymi przebojami, występem w Sopocie i z platynowymi włosami. Teraz jednak się to zmieniło.

Zobacz: Mandaryna skrytykowała konkurs Eurowizji. Dlaczego nie weźmie w nim udziału? [WIDEO]

Marta Wiśniewska zmieniła kolor włosów. Jak wygląda?

Mandaryna po medialnym małżeństwie i próbie robienia solowej kariery, zniknęła z show-biznesu. Pojawia się sporadycznie i skupiona jest raczej na rodzinie i nowych projektach.

Kto choć odrobinę interesował się życiem Wiśniewskiego i jego byłej żony wie, że Mandaryna jest diabetykiem. Niedawno uczestniczyła w konferencji z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Zaprezentowała się całkowicie odmieniona. Bardzo przyciemniła włosy i wygląda zupełnie inaczej. W okularach w czarnych oprawkach i nowym kolorze włosów już nie przypomina landrynkowej celebrytki sprzed lat.

Jej zaangażowanie w sprawy krzewienia wiedzy i świadomości na temat jednej z najbardziej zdradliwych chorób, jaką jest cukrzyca, zasługuje na brawa. Okazuje się, że Mandaryna ciągle angażuje się w życie społeczne, tylko waga spraw diametralnie się zmieniła.

Zobacz: Mandaryna ostro skomentowała kolejny rozwód Michała Wiśniewskiego! Współczuje Dominice?

View this post on Instagram

Mandaryna podczas Światowego Dnia Cukrzycy ???? #Mandaryna #Cukrzyca #konferencja

A post shared by Mandaryna Fan Club (@mandarynafanclub) on

Kariera Mandaryny

Mandaryna zadebiutowała w 2004 roku płytą Mandaryna.com, z której pochodzi cover Here I Go Again. Rok później wydała album Mandarynkowy sen ze słynnym Ev’ry Night.

W 2005 roku walczyła o Bursztynowego Słowika w Sopocie. W plebiscycie zajęła 2. miejsce, przegrała tylko z zespołem Virgin, jednak to jej występ przeszedł do historii jako jednej z najbardziej oryginalnych w historii festiwalu (według licznych opinii gwiazda nie zaśpiewała go poprawnie). W 2018 roku Mandaryna powróciła do śpiewania, wydała singiel Not Perfect, który, mimo wpadającego w ucho bitu, nie zawojował list przebojów.

Zobacz: Miłość kwitnie! Mandaryna w objęciach ukochanego na wakacjach! Są też dzieci!


Mandaryna w przyciemnionych włosach

Mandaryna w przyciemnionych włosach

Mandaryna przed wyjściem na Róże Gali 2018

Mandaryna przed wyjściem na Róże Gali 2018

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne – w Dzień Dobry TVN

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne – w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×