Okazuje się, że para niedawno poleciała Grecji. Na urlop nie wybrali się jednak sami. Towarzyszą im dzieci Marty ze związku z Michałem Wiśniewskim: Xavier i Fabienne.
Całą wyprawę Mandaryna relacjonuje w sieci. Ze zdjęć, które piosenkarka umieszcza na swoim Instagramie wynika, że ekipa nie spędza biernie czasu na plaży, a wręcz przeciwnie postawiła na aktywny wypoczynek i sporo zwiedza.
Nie brakuje jednak także romantycznych zdjęć tancerki z ukochanym. Na jednym z nich Mandaryna przytula się do partnera. Fotografia ta rozczuliła fanów Marty, którzy w komentarzach nie szczędzili ciepłych słów:
- Śliczne zdjęcie, bo cudowna na nim jest miłość
- Uwielbiam Cię Marta. Jesteś śliczna!
- To powinno być zakazane być aż takim pięknym
To się nazywa miłość!