Szukaj

Mandaryna nagrała duet z synem. Gdy Xavier wkroczył do akcji opadły nam szczęki. Rośnie gwiazda rapu [WIDEO]

Mandaryna i Xavier Wiśniewski zarapowali w ramach akcji #hot16challenge2. Od tej strony nie znaliśmy ani wokalistki, ani jej syna. Co za wykon!
Xavier Wiśniewski i Mandaryna w #hot16challenge2

Xavier Wiśniewski i Mandaryna w #hot16challenge2

Wyzwanie #hot16challenge2 polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój utwór w 72 godziny. Celem akcji – poza dzieleniem się muzyką – jest zbieranie pieniędzy dla organizacji siepomaga.pl. Fundusze zostaną przeznaczone służbom medycznym w walce z pandemią koronawirusem. Początkowo wyzwanie krążyło tylko w środowisku polskich raperów. Szybko jednak dotarło do artystów innych gatunków, a nawet sportowców i polityków.

Swoje wyzwanie #hot16challenge2 zaprezentował już Michał Wiśniewski i jego dwie córki. Najpierw wokalnym talentem pochwaliła się Vivienne, a zaraz potem Etiennette. Teraz przyszedł czas na jedynego syna lidera Ich Troje – Xaviera. Chłopak dołączył do akcji razem z mamą – Mandaryną.

Marta podeszła do wyzwania bezkopromisowo. Przeklina i nie szczędzi ostrych słów rządowi, prawie tak jak to robi Cardi B.

Siedzę w domu bez finansów, nie jest mi już „nice to”…

Chociaż bardzo mnie wkurwiło to co się tu wydarzyło.

Zamrożone szkoły, zamrożone domy.

Strajki na ulicach, rząd jest niewidomy – rapuje Mandaryna.

Wyszło bardzo dobrze, a jeszcze lepiej zrobiło się, gdy do Marty dołączył Xavier. Nastolatek z godną podziwu łatwością zarapował kolejne frazy. Taki talent nie może się zmarność. Czas, żeby Xavier nagrał coś swojego, tym razem już „na serio”.

Czym zajmuje się Xavier Wiśniewski?

Latem ub.r. pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Xavier jest menadżerem. Teraz już wiadomo, że chłopak pracuje ze swoim ojcem. Jest tour managerem, czyli dba o to, żeby podczas koncertów wszystko dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Ale praca menadżera to nie jedyne jego zajęcie. Pomaga także mamie. Kiedy coś wypadnie Mandarynie, wtedy Xavier prowadzi zajęcia taneczne. Nie jest to dla niego problem, bo przez kilka lat należał do formacji tanecznej Mandaryna Dance Studio. Jego wielką pasją jest piłka nożna. Przez 7 lat grał w drużynie, ostatnio jednak głównie pisze o futbolu. Chłopiec odziedziczył po rodzicach artystyczną duszę. Podobnie jak Michał tworzy opowiadania, wiersze i teksty piosenek. Do tego wciąż się rozwija dziennikarsko. Teraz okazało się, że całkiem nieźle rapuje. Trzeba przyznać, że Xavierowi nie brakuje talentów.


Mandaryna z synem Xavierem – sesja dla Gala

Mandaryna z synem Xavierem – sesja dla Gala

Mandaryna z synem Xavierem – sesja dla Gala

Mandaryna z synem Xavierem – sesja dla Gala

Mandaryna z synem Xavierem

Mandaryna z synem Xavierem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×