Szukaj

Sobowtór Małgorzaty Rozenek z „Rolnik szuka żony” chwali się córeczką. Cukiereczek jak Henio

Małgosia Borysewicz jak Małgorzata Rozenek

Małgosia Borysewicz jak Małgorzata Rozenek

Uczestnicy programu Rolnik Szuka Żony, szybko wyrastają na gwiazdy social mediów. Uczestniczka reality show, która do złudzenia przypomina Małgosię Rozenek właśnie pochwaliła się córeczką. Jest tak samo urocza jak mały Henio. 

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Cały czas jest aktywna zawodowo i bierze udział w kolejnych przedsięwzięciach. Bardzo prężnie prowadzi też swoje social media, gdzie obserwuje ją ogromna liczba fanów, a każdy kolejny post cieszy się tysiącami polubień i taką samą liczbą komentarzy.

Od prawie roku najwięcej emocji wzbudzają publikacje, na których znajduje się najmłodszy synek prezenterki. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu 2020 i od pierwszych chwil życia stał się ulubieńcem internautów.

Na gwiazdy social mediów powoli wyrastają też uczestnicy programu, Rolnik Szuka Żony. Ich sława nie kończy się w momencie, gdy zgasną światłe kamer na planie reality-show. Widzowie i fani tego formatu są cały czas ciekawi, jak wyglądają dalsze losy bohaterów. Jedną z aktywnych w sieci gwiazd Rolnika, jest Małgosia Borysewicz, która często przez fanów nazywana jest „Rozenek TVP”.

Małgosia Borysewicz pochwaliła się zdjęciami z córeczką

Małgosia Borysewicz trafiła do programu w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Rolniczka poznała tam swojego przyszłego męża, Pawła Borysewicza. Między uczestnikami od razu zaiskrzyło, a po zakończeniu show cały czas pozostawali w związku. Miłość zaprowadziła ich aż do ołtarza, a od kilku lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Paweł zrezygnował z życia w mieście i teraz pomaga żonie w prowadzeniu gospodarstwa.

Małgosia chętnie udziela się w social mediach i pokazuje, jak wygląda jej życie po zakończeniu programu. Razem ze swoim mężem wychowują już dwoje dzieci. Ich starszy synek ma na imię Rysio, a córeczka, którą powitali na świecie pod koniec września, to urocza Blanka.

Dumna mama chętnie chwali się kolejnymi kadrami swoich pociech, a na profilu na Instagramie właśnie pojawiła się kolejna sesja z córką. Gwiazda dodała trzy czarno-białe zdjęcia oraz przepiękny opis:

Mama i córka razem od początku w chwilach dobrych, chwilach trudnych. Bliskość, czułość, dotyk, spojrzenie – więź magiczna. Mam synka i córkę doceniam takie momenty.

Wzruszające wspólne chwile mamy i córki bardzo spodobały się fanom Małgosi, którzy zostawali pod postem rolniczki mnóstwo wirtualnych serduszek. Każde pojawienie się Blanki i Rysia w social mediach ich mamy wzbudza mnóstwo ciepłych emocji wśród fanów. Trzeba przyznać, że najnowsze kadry są niezwykle urocze.


Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×