Szukaj

Kożuchowska pokazała piękne zdjęcie z synem. Wścibski internauta zapytał o drugie dziecko. Odpowiedziała

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z synkiem. Beztrosko bawią się w śniegu. Internauci komentowali wpis, a jeden z nich zapytał aktorkę o drugie dziecko. Odpowiedziała.

Małgorzata Kożuchowska jest przykładem na to, że kariera zawodowa i macierzyństwo mogą iść z sobą w parze. Aktorka regularnie pojawia się na planach zdjęciowych, realizuje kampanie reklamowe, a także prowadzi konta w mediach społecznościowych. Niedawno to właśnie tam zdradziła, że ma za sobą bardzo intensywny czas:

Ostatni tydzień przed Świętami to okres, kiedy pracy jest bardzo dużo, a czasu, jak na złość, bardzo mało. Cieszę się więc z każdej chwili odpoczynku, a najlepiej odpoczywa się oczywiście… przy kawie! – zdradziła we wpisie na Instagramie.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia Kożuchowskiej udało się nieco zwolnić. Spędziła ten czas z mężem Bartkiem Wróblewskim oraz synkiem Jasiem. Kożuchowska została mamą, kiedy miała 43 lata. W rozmowie z Baby by Ann wymieniła zalety późnego macierzyństwa:

Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem.

Małgorzata stara się jak najlepiej zajmować synem. Spędza z Jasiem każdą wolną chwilę. Niedawno dodała zdjęcie z zabawy w śniegu. Posypały się komplementy. Na komentarz dotyczący drugiego dziecka, aktorka zdecydowała się odpowiedzieć.

Małgorzata Kożuchowska odpowiada wścibskiemu internaucie

Syn Kożuchowskiej w tym roku skończył sześć lat. Gwiazda, gdy zaszła w ciążę, bardzo musiała na siebie uważać. Przez pierwsze miesiące nie mogła wychodzić nawet z łóżka. Teraz cieszy się owocem swojego poświęcenia i miłością bezwarunkową, jaką darzy ją Jan. Kiedy na Instagramie publikuje zdjęcia z czasu z chłopcem, te zawsze są komentowane przez jej fanów.

Kiedy w niedzielę zamieściła fotografię z zabawy w śniegu, rozczuliła internautów.

Miłość – podpisała je po prostu.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów, ale jeden z internautów nie powstrzymał się od dotknięcia kwestii drugiego dziecka.

Ech szkoda że nie ma pani jeszcze jednego dziecka, byłaby pani na zdjęciu szczęśliwsza – napisał.

Małgorzata Kożuchowska odpowiedziała:

Sztuką jest umieć docenić to, co się ma i być szczęśliwym.

Jej riposta bardzo spodobała się fanom, którzy zganili wścibskiego internautę za to, że tak bez pardonu wchodzi w cudze życie.


Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska na temat drugiego dziecka

Małgorzata Kożuchowska na temat drugiego dziecka

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×