Małgorzata Tomaszewska o szczegółach wypadku
Wirtualna Polska

Małgorzata Tomaszewska o szczegółach wypadku. „Straciłam kontrolę nad autem”. Ludzie ruszyli na pomoc

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska miała poważny wypadek samochodowy. Gwiazda opowiedziała, co działo się fatalnego poranka. Pomogli jej inni kierowcy. 

Wirtualna Polska

Małgorzata Tomaszewska to jedna z gwiazd TVP. Przed kamerami pojawia się od dekady, a już niedługo minie cztery lata od momentu, w którym dołączyła do grona prowadzących Pytanie na śniadanie. Poranny program prowadzi w duecie z Aleksandrem Sikorą. W programie na żywo czuje się wręcz doskonale, co zdecydowanie dostrzegają widzowie. Ci obdarzyli ją wyjątkową sympatią.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazda nie może liczyć na brak zainteresowania fanów. Ci nie tylko śledzą jej karierę, ale też życie prywatne. Wiadomo, że sporo się u niej dzieje, ale ostatnio mocno zaniepokoiła swoich sympatyków. W pracy pojawiła się z poranionymi rękoma. Jedna z nich była na temblaku, a druga owinięta bandażem.

Od razu tłumaczymy, co się stało, ponieważ i w naszej redakcji, i wszędzie dookoła pojawiają się pytania: Czy to stylizacja Małgorzaty? Nie, to nie jest stylizacja. Małgosia wczoraj jechała przepisowo, a i tak wpadła w poślizg i to jest przestroga dla Państwa, żeby uważać na drogach – dodał Olek.

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o wypadku samochodowym

Małgorzata Tomaszewska po wypadku samochodowym nie chciała dnia wolnego. Gwiazda postanowiła stawić się w pracy i mimo tego, co się wydarzyło poprowadzić poranny program. Wyjaśniła to fanom w oświadczeniu. Teraz opowiedziała, jak doszło do zdarzenia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jechałam do Białegostoku. Wyjechałam wcześnie rano, godzinę wcześniej, by dojechać na spokojnie. Były trudne warunki. Wydaje mi się, że trafiłam na czarny lód i mimo że jechałam wolno, po raz pierwszy w życiu straciłam kontrolę nad autem. Całe szczęście, że nie jechałam zbyt szybko, bo bym tutaj nie stała. Przepisowa jazda uratowała mi życie – powiedziała Pomponikowi.

Gwiazda przyznała, że trafiła w barierki. Natychmiast pomogli jej inni kierowcy, którzy widzieli, co się wydarzyło.

Kierowcy z takiego busa zatrzymali się, zepchnęli mnie na pobocze, pomogli mi. Dwóch innych kierowców zatrzymało się, by zapytać, czy potrzebuję pomocy. Jestem pozytywnie zbudowana ludzkością. W pędzie czasami nie wiesz, czy jak stanie się coś na środku ulicy to, czy drugi człowiek pomoże. „A może ma covid?”, „może lepiej nie?”, „może lepiej nie podchodzić?”. To piękne, że to człowieczeństwo w nas dalej jest – opowiedziała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Prowadząca śniadaniówkę przyznała, że nie czuje się na siłach wsiadać obecnie za kierownicę.

Teraz w trasę bym nie pojechała na pewno jako kierowca. To nie jest ten moment.

Wirtualna Polska

Małgorzata Tomaszewska o leczeniu po wypadku

Małgorzata Tomaszewska po wypadku udzieliła wywiadu Jastrząb Post. Opowiedziała nie tylko o samym zdarzeniu, ale także o czekającej ją rehabilitacji.

Jeszcze czeka mnie kilka badań, ale myślę, że takich na wszelkich wypadek. Rehabilitacja mnie nie czeka. Mam nadzieję, że nic niedobrego nie wyjdzie. Na początku nie miałam czucia w dwóch małych palcach, natomiast to czucie już wróciło i jest wszystko dobrze, chociaż teraz mam taki przywilej, że moim kierowcą jak jadę do pracy jest Olek Sikora, więc może powiem, że jeszcze nie mogę dłużej prowadzić? – wyjaśniła.


Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska oświadczenie po wypadku

Małgorzata Tomaszewska oświadczenie po wypadku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Pisowka pisze:

    Może coś brała i po tym prowadziła. Dziwne ma zachowanie na wizji tak jakby nie kontrolowała się wiec może w tym problem lub po prostu może ma coś z głowa

  • Gość pisze:

    A coz ja tak dzisiaj wzielo na wspomnienia o wypadku…o tym juz nas poinformowano tydzien temu ,dobrze ze tak sie to zakonczylo .Po co to dalej ciagnac ,a potem zdziwienie ,ze ludzie komentuja jedni wspolczuja a inni obojetni bo kazdy ma swoje problemy mniejsze czy wieksze .A nie ciag dalszy wypadku Tomaszewskiej

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×