Małgorzata Tomaszewska miała wypadek samochodowy. „Auta były do kasacji”. Odniosła poważne obrażenia rąk

Małgorzata Tomaszewska wzięła drugi rozwód

Małgorzata Tomaszewska wzięła drugi rozwód

Małgorzata Tomaszewska zaniepokoiła widzów Pytania na śniadanie. Gwiazd poprowadziła program w temblaku i opatrunkach. Wcześniej miała wypadek samochodowy. 

Małgorzata Tomaszewska karierę w show-biznesie rozpoczęła już dekadę temu. Tak naprawdę jednak widzowie poznali ją znacznie lepiej niemal 4 lata temu. Wtedy właśnie objęła posadę prowadzącej Pytanie na śniadanie. Na ekranie stworzyła wspaniały duet z Aleksandrem Sikorą. Swój pierwszy odcinek programu zaznaczyli bardzo szumnie, ponieważ przed studio przylecieli helikopterem.

Telewizja Polska szybko zrobiła gwiazdę ze ślicznej prezenterki, a ta pojawia się też w wielu innych programach. Teraz w jej grafiku nie brakuje kolejnych projektów – ze wzrostem popularności wiąże się także rosnące zainteresowanie jej życiem prywatnym. Wiadomo, że ma za sobą nieudane małżeństwa, ale doczekała się uroczego synka Enzo. Chłopiec ma 5 lat i jest jej oczkiem w głowie. Prezenterka ma bardzo zdrowie podejście do swojej popularności i tego, co piszą i mówią o niej w mediach.

Nie do końca rozumiem narzekanie na to, że: „znowu o mnie napisali, że ktoś znowu zrobił mi zdjęcie”… Wiele karier to pokazuje, że wystarczy usunąć się na chwilę ze świata mediów i już nikt nie przyjdzie zrobić zdjęcia i już nikt nie będzie pisał o danej osobie. Wyjątkiem są choroby, bo tu rzeczywiście uważam, że choroba jest sprawą indywidualną i tutaj rzeczywiście media powinny dać spokój – stwierdziła w rozmowie z Plejadą.

Małgorzata w sobotę poprowadziła Pytanie na śniadanie i można było dostrzec, że piękność jest poważnie kontuzjowana. Co się stało?

Małgorzata Tomaszewska miała wypadek samochodowy

Małgorzata o poranku razem z Olkiem Sikorą pojawiła się przed kamerami. Od razu można było dostrzec, że gwiazda ma lewą rękę na temblaku, a prawa dłoń owinięta była bandażem. Sytuację wytłumaczył współprowadzący, który przekazał widzom, że miała kolizję samochodową.

Ten sobotni poranek należy do nas. Dla niektórych jest on niestety dość smutny. Małgosia wczoraj miała kolizję. Proszę uważać na siebie na drodze – przekazał.

Gdy próbował objąć koleżankę, ta wydała się siebie bolesny okrzyk, przekazując, że nadal odczuwa ból w obydwu rękach.

Od razu tłumaczymy, co się stało, ponieważ i w naszej redakcji, i wszędzie dookoła pojawiają się pytania: Czy to stylizacja Małgorzaty? Nie, to nie jest stylizacja. Małgosia wczoraj jechała przepisowo, a i tak wpadła w poślizg i to jest przestroga dla Państwa, żeby uważać na drogach – dodał Olek.

Następnie Małgosia wytłumaczyła, że sytuacja była dosyć poważna. A w tym samym czasie wydarzyło się na drodze kilka kolizji.

Po drodze, gdzie jechałam były aż trzy kolizję, w tym moja. Auta były do kasacji, więc bardzo proszę Państwa, żeby uważać na drogach – przekazała Małgosia.

Wszystko możecie zobaczyć w naszej galerii. Życzymy szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Małgorzata Tomaszewska chodzi do psychologa

Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu udzieliła wywiadu Jastrząb Post, w którym przyznała, że chodzi do psychologa. Wyznała, że świat mediów, to dla niej jedynie praca, którą musi wykonać.

Tak naprawdę, ja nie czuję, żeby to był mój świat. Ja nie żyję tym światem mediów. To jest świat, w który ja wchodzę – to jest moja praca, wychodzę i nie żyje już tym. Staram się coraz mniej oglądać telewizji, właśnie żeby psychicznie od tego wszystkiego odpocząć. Nie boję się tego i uważam, że o tym należy mówić – ja też mam swoją psychoterapię, na którą uczęszczam, mam swoje spotkania ze wspaniałą panią psycholog, która też mi wiele rzeczy tłumaczy.

Gosia skorzystała z pomocy, bo show-biznes potrafi być podły – ludzie często wkładają w jej usta słowa, których nie wypowiedziała i błędnie interpretują to, co robi.

My nie jesteśmy z kamienia. Jak coś usłyszymy, jak coś przeczytamy, to to boli. Ludzie lubią komentować, wkładać różne słowa w nasze usta i interpretować to, co my robimy. To czasem boli. My nie jesteśmy robocopami, którzy tego nie czują.


Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska - Eurowizja 2023. Preselekcje

Małgorzata Tomaszewska - Eurowizja 2023. Preselekcje

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zamiast współczucia to durne komentarze jak się poczuje jeden z drugim jak im się przydarzy kolizja kolizja ludzie niektórzy są wredni

 • Gość pisze:

  poloczki skąd u was tyle jadu i nienawiści?Wyjedzcie za granicę zobaczcie jak ludzie żyją -kłaniają się nieznajomym i ten uśmiech więc zmieńcie swoje nastawienie .POpaprańcy szczują was miejcie swój rozum

 • Gość pisze:

  nie podoba mi sie fakt,ze poturbowana prowadzila program,swiadczy to tez zle o pracodawcy

  • Gość pisze:

   One tam wszystkie tak jak nie po porodzie to po wypadku zaraz że nadal są ci prowadzący w tej telewizji

  • Gość pisze:

   A co tobie s

  • Kacha pisze:

   No pewnie chodzi o litość i współczucie

  • Gość pisze:

   Jeś po wypadku czujemy się w miare dobrze i na siłach że wytrzymamy w pracy to źle świadczy o pracodawcy może ma skrócony czas pracy do momentu całkowitego powrotu do zdrowia a to czy po wypadku ktoś idzie do pracy to już jego własna i przemyślana decyzja

  • Gośćmarica pisze:

   Popieram. Uważam że powinna pojechać do domu po zaopatrzeniu opieki lekarskiej, a nie lądować helikopterem do pracy. Żaden frosz nie śmierdzi.

 • Gość pisze:

  znowu ta placzka to kolek a nie kobieta gosciu123…..zgadzam sie wcisnieta to sniadaniowki czesto Sikora za nia musi ratowac sytuacje rozumiesz rezimowcu

 • Gość123 pisze:

  Oboje coś sobą reprezentują a ty takimi komentarzami tylko przynosisz wstyd reżymowcu

 • Gość pisze:

  Nie przekonuje mnie pani Tomaszewska

 • Gość pisze:

  Jak inni napój pasozyta i biznes się kreci przynajmniej są tematy do dyskusji a na chorobym w pracy dziwne czasy ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Następna rezimowka wciśnięta do śniadaniówki przez tatusia beneficjenta dobrej zmiany

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×