Małgorzata Socha śpieszyła się ze ślubem, a później? Gwiazda tłumaczy, dlaczego nie chciała przyjąć nazwiska męża. Nie chodzi o popularność

Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha od 13 lat jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Gwiazda nie zdecydowała się jednak przyjąć nazwiska męża. Tłumaczy, dlaczego podjęła taką decyzję.

Małgorzata Socha to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek ostatnich lat. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki serialowi Na Wspólnej, gdzie wcieliła się w postać Zuzy. Od tamtej pory nie może narzekać na brak zawodowych propozycji i cały czas pojawia się w kolejnych produkcjach. Idealnie czuje się nie tylko na małym ekranie, ale na swoim koncie ma też filmowe hity, a także występy na deskach teatru.

Gwiazda jest także dowodem na to, że wielką karierę można pogodzić z bardzo udanym życiem prywatnym. Chociaż od kilku lat z jednego planu zdjęciowego pędzi, by realizować się w kolejnych zawodowych wyzwaniach, to udało jej się stworzyć piękną rodzinę. Razem z mężem doczekali się gromadki dzieci. Wspólnie wychowują córeczkę Zosię, która przyszła na świat w 2013 roku. Po czterech latach doczekała się młodszej siostry Basi, a w 2018 roku do rodziny dołączył najmłodszy z rodzeństwa, Stanisław, który niedawno świętował 3. urodziny.

Małgorzata Socha zdradza, dlaczego nie przyjęła nazwiska męża

Małgorzata Socha i jej mąż poznali się jeszcze jako para nastolatków. Z Krzysztofem Wiśniewskim połączyło ją prawdziwe uczucie. Gwiazda przyznała w jednym z wywiadów, że nie spodziewała się zaręczyn, ale jeżeli chodzi o ślub, to wzięła sprawy w swoje ręce. Nie mogła doczekać się ceremonii, więc zarezerwowała salę i wyznaczyła datę. Poinformowała o tym swojego przyszłego męża i postawiła mu ultimatum. Przyznała, że gdyby nie zgodził się na jej warunki, gotowa była zakończyć związek:

Myślę, że byśmy się rozstali. To by był dla mnie sygnał, że chyba nie traktuje do końca poważnie tej relacji – mówiła w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski (mąż)

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski (mąż)

Chociaż do ślubu było Małgosi bardzo spieszno i od pięknej ceremonii minęło już 13 lat, to gwiazda nigdy nie zdecydowała się na przyjęcie nazwiska swojego męża. Zdradziła, dlaczego nie podjęła takiego kroku. Okazuje się, że wszystko przez nadmierną biurokrację z tym związaną.

Myślałam o tym, żeby mieć dwuczłonowe nazwisko, ale jak sobie pomyślałam, ile to będzie zmian i całej papierologii, to stwierdziłam, że nie mam na to czasu. W związku z tym to się po prostu nie wydarzyło i zostałam tylko Sochą i jest mi dobrze – wyznała w rozmowie z Plotkiem.

W pewnym sensie nie można się dziwić Małgosi, ponieważ zmiana nazwiska po ślubie wiąże się wieloma formalnościami i wymianą wielu dokumentów w jej napiętym grafiku byłby to spory problem.


Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski pokazie Gosi Baczyńskiej

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski pokazie Gosi Baczyńskiej

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×